stanbul Bakrky bulumas

sende gelceksın demı ? bu hafta karar verırız cnm mart ayı soğuk olduğu ıcın nısan demıstık buarada .sen 5 yada 12 nısanda gelemezmısın:ecrin_bebek:

tatlış daha belli dğeil kesin bişey demiyorum ama ha martın sonu ha nisanın başı çünkü nisan gelini çok var bence martın son haftası uygun olur benim fikrimce tabi sen bilirsin

böcük anacım isterse ağustosta olsun ben 2012 den aşağı evlenemem nasıl olsa

yok cnm sende vur dedık öldurdun:roflol:
aaa hala bellı olmadı ama 12 nısan olcak gıbi

ya neolur başka yerde buluşsak bakırkoy bana cok uzak bende gelmek ıstıyom karsız buluşmamı olur hemde bekarların şanı olmuşum hadın kızlar cevahır alışverıs merkezınde buluşak..lütfennnnnnnn

ya evet bencede cevahır olsun banada bakırköy cok uzakkkk ama tabı yınede gelırımm..

mınılya evet ya cevahır cok uygun ve merkezı herkes bulabılır.....ıcınde oturcagmız super yerlerde var..hadın kızla toplanak..

uyy geldım bacılarım
12 nısanda b.köyde bulusma
bakırkoy coğuna yakın olduğu ıcın orasını sectık sımdık tek tek bıde cevahır demeyelım olmaz mı
kar cnm sende 1saat önce cıksan olmaz mı pazar gunu nasılsa

Kız sen de hele yerini tam olarak.
Bakırköy merkez neresi. Bir şeyin önündemi içindemi nasıl yani?
Bak burcuözge bile geliyor galiba, o gölcükten gelecek.
Belli mi olur belkim gelirim bende..

cnm b.köy merkez demek cumhurıyet caddesınde buluşup bı cafeye hep bırlıkte gıtmeyı dusnuyoruz
ınş sende gelırsın
b.köy meydan dedım ıst olan kesın bılır dıe

uğur böcüüüü biraz önce diğer topicte de belirtttiğim üzere bizim o gün evlilik yıldönümümüzzz
bakırköyde sizlerle birlikte olmayı çok isterdim ama maalesef gelemeyeceğim senağlama

siz bize gelin hem ben gelin olcam yinee kocişe sürpriz yapıcam o gün onu bırakıp gelirsem bi daha evlilik yıldönümümüz olamayabilir Allah korusun :roflol:

ayrıca ben gelinliğimin içine hala girebiliyorum taaaam mı :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…