ßir yaş daha yaşlanmak ve alabildiqine yalnızlık

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37
ßir yaş daha yaşlanmak ve alabildiqine yalnızlık…
nefesim kalır boqazımda. karbon dioksitlerimi vuramam dışa. ßitkilerin fotosentezi mahrur..ßakarlar bana. nefesim kalır boqazımda. vuramam sen ‘ i dışa ..

9fe8102887676f150d36f84xj8.jpg

İçime çekerim azot,kükürt ne varsa! eqsoz qazları mahkumdur bana! tükürmek qelir içimden.. alabildiqine salya… yine öter çanlar. televizyonda baqrış çaqrış sesleri.. geri sayımı başlatmışlar. 10,9,8… gözlerim nemli bakarım anca! ßenim için sıradan bir qündür, ne farkı vardırki bi sonrakine nazaran.. kutlamalar, müzik sesleri.. her şey son ses, her yer tıklım tıklım.. €limde cekirdeqim, bir yandan maziye dalarım. gidişin… yokluk qelir qözümün önüne yine ve yeniden! aqlarım….ßirkez daha yenildiqimi anlarım. nefesim kesilir, kelimeleri yutarım .

derken..ßirşeyler caqrıştırır seni bana. €lime qecer bir yılbaşı hediyesi.. yüzümde tebessüm ifadesi.. alırım mumu elime, yakarım.koyarım masaya, iki kadeh çıkarırım. sanki ‘ biz ‘ varmışız qibi, sanki hiç bitmemişiz qibi .. varlıqını hissederim o an yanımda. yüzümde hala tebessüm ifadesi ..
ßeni böyle qörsen delirmiş dersin! vücudum çırılçıplak! alabildiqine sıcak.. sarhoş bir beden.. hicbirseye aldırmaz. keske hayat hep böyle olsa dersin! derim! ama ben, bu hayata bir de ‘ sen ‘ i eklerim.!

ucuz muydu bu kadar yok oluşlar?
ßedeni satmak..ruh nerdeyse bedavaya.
ucuz muydu bu kadar ‘ben’i unutmak?
kalp çarpıntıları..ve ardından damla damla yaşlar.

ne kaldı ki qecen yıldan bana? ßiz maziyi hep silmez miydik? ßu sefer neden kutluyoruz söyle bana?!!
gecen yıldan elime hicbirsey qecmedi. adı üstünde, qecti ve bitti. ßu yıla dair ümitlerim var. ßu ümitlerle sarıldım şarabıma! yüzümde hala tebessüm ifadesi ..
ne kadar umutlu olsam da, deqişmeyen şeyler var, bilirim!
ne kadar ümitli olsam da, boynumun borcudur bana veda!

ve kutlamak qecmişi silmeyi !

ve hala, tebessüm ifadesi ..

X