Srose ve u2rem buluştu

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar kaç aydır tanıdığım ve çok merak ettiğim alev arkadaşımızla dün buluşmuş bulunmaktayımhihoyyythihoyyythihoyyyt alev akhisarda benim doktorumun olduğu ilçede dün hem benim hem bebeğimin kontrolleri için gittik ve hem bebeklerimiz gördü birbirini hemde biizzzzzz...bebişi çok tatlı, tabi kendiside.

size alevi anlatayım accukk:
dünya tatlısı çok iyi bi insan . . yüz olarak sadece fotolardan biliyordum ama görüştüğümüzde inanın hiç yabancılık çekmedim. boyu uzun (en azından benden uzunsırnaşık şeysırnaşık şey) ve kilosuda iyi hamilelikten fazla bi kilosu kalmamış yani bence tabi...çok cana yakın biri ya tam forumdaki gibi. ben çok memnun oldum onunla görüştüğüme. tekrar görüşmeyide çok isterim. zaten oda gurbet gelini bende artı ikimizde manisa geliniyiz.

hepinizi çok merak ediyorum inanın yüzyüze görüşünce daha güzel oluyo. keşke aynı yerde olsakta görüşebilsek.ben çok isterdim yani aylardır görüştüğüm ve vaktimi geçirdiğim arkadaşlarımı yakından görebilmeyi...:asigim::asigim::asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
gercekten çok mutlu oldum ve çok sevindim birbirnize yakınsınız ve bir arkadaş daha kazandınız gezmelik:) herşeyinizi paylaşabilecek birbirinize yardım olabilecek. çokda güzel çıkmışsınız fotoğrafta maşallah[. kız srose seni çok formda gördüm :))u2rem benim gibi hala bizim daha kilo vermemiz lazım.ikinizde çok güzel hatunlardsınız 41 kere maşşallaaaaahhh/COLOR]

Slm Millet ben Allah nasip ederse Ekim annesi olucam sizler nerelerdesiniz bende Manisa'dayım ve tanışmak isterim özelime adreslerinizi yazabilirsiniz ayrıca Allah bebişlerinizi analı babalı büyütsün çok tatlılar:emir_bebek:

ne güzel kızlar sizin adınıza çok sewindimm ikinizde çok tatlı çıkmışsınız maşallah size...

çok kıskandım çoooooookk
şimdi semacımla konusuyoruz izmire de gelcek dimi kızzzzz :)

çok kıskandım çoooooookk
şimdi semacımla konusuyoruz izmire de gelcek dimi kızzzzz :)

eveeeeeeeeeeettt ayın 20 sine kadar da ordayım.hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt görüşmek üzere canım benimmmkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

yaaa banane çanakkaleyede gelın nann..döverım bakk heeee...:eek:klava::eek:klava:.bu arada resımlerı nedne kaldırdınız yaa bende görecektımmmmmsenağlama

valla bende kaçırdım resimlerii tekrar koy kız yada özele yolla bi bakak

kizlar evet simdi bende resimleri merak ettim.. ne güzel bulusmussunuz.. gezmeye, dertlesmeye, sohbet etmeye bir arkadas daha.. sizin adiniza cok sevindim...

corumlucum bu arada masallah mervecigine... kilosu falan yerinde kocaman bi kiz olmus bu sekerlik bile annesi.. abisine cook benziyo.. ay o saclarina masallah tokalar takarsin ne güzel..

semacım teşekkür düşüncelerin için duygular karşılıklı cnm...

bende semadan bahsedeyim çok fazla kalamadı açıkcası aama yıllardır birbirimizi tanır gibiydik...sema pek zayıf 40 kilo felandır benim yarım kiloda hakkaten insanı komplexe sokar valla...burak beye gelince pek tatlı esmer tam bir erkek bebek maşallah...
kızlar keşke hepimiz yakın olsak da birbirimizi görsek ne güzel olurdu...

ne güzel valla buluşmuşsunuz,Allah dostluğunuzu daim etsin...
gerçekten hepimizin buluşabilme ihtimali olsa ne güzel olurdu di mi?
ben de resimleri istiyorum bu arada...

......................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
BENDE gormek istiyorum resimleri banane ozele yollayin yahu :KK43:((

çorumlucum maşallah merve bebeğe bak saçlı bebek istiyodun nasıl saçlı olmuş kuzun allah nazarlardan saklasın cnm...pek şeker...:emir_bebek::Saruboceq:

ana ben resimleri istiyorum ozele banane
banene
bende gormek istiyorummmmmmmmmsengözlerimebaksanab:kızgın:

sagol zinedila eevet canim oyle oldu suslenip geldi hanfendi annesine masallahyerimseniben

arkadaşlar kaç aydır tanıdığım ve çok merak ettiğim alev arkadaşımızla dün buluşmuş bulunmaktayımhihoyyythihoyyythihoyyyt alev akhisarda benim doktorumun olduğu ilçede dün hem benim hem bebeğimin kontrolleri için gittik ve hem bebeklerimiz gördü birbirini hemde biizzzzzz...bebişi çok tatlı, tabi kendiside.

size alevi anlatayım accukk:
dünya tatlısı çok iyi bi insan . . yüz olarak sadece fotolardan biliyordum ama görüştüğümüzde inanın hiç yabancılık çekmedim. boyu uzun (en azından benden uzun) ve kilosuda iyi hamilelikten fazla bi kilosu kalmamış yani bence tabi...çok cana yakın biri ya tam forumdaki gibi. ben çok memnun oldum onunla görüştüğüme. tekrar görüşmeyide çok isterim. zaten oda gurbet gelini bende artı ikimizde manisa geliniyiz.

hepinizi çok merak ediyorum inanın yüzyüze görüşünce daha güzel oluyo. keşke aynı yerde olsakta görüşebilsek.ben çok isterdim yani aylardır görüştüğüm ve vaktimi geçirdiğim arkadaşlarımı yakından görebilmeyi...

:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar: Anladın sen kötükedihüso:dilcikar::dilcikar:

:dilcikar::dilcikar: Anladın sen kötükedihüso:dilcikar::dilcikar:

ayyy ayyy ayyy darıldınmı cicim sen bana....ŞenizŞeniz ahh şekerim elimde olsa keşke senin yanınada gelebilsem inan çok isterim. dua et kociş beni gezmeye getirsin istanbula bende sana misafir olayım. yüzyüzede görüşebiliriz inşallah en kısa zamanda :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X