Spraili aldırdiktan sonra hamile kalan varmı

Gncgm28

FF•zαмαи вєи∂є ∂υя∂υ..᭄
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
4.912
4.123
Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım geçtiğimiz ayın 25)10 da sprailimi aldırdım yeniden anne olmak için korunmasız ilişki yaşadım şu üç dört gündür oksururken kasıklarıma sanki iğne batar gibi bir arı giriyor üç dört saniye sonra ağrı kayboluyor birden adet tarihime dört gün var benim durumumu yaşayıp hamile kalan oldumu acaba

Valla canim.her belirtiyi yaşadim taaki regl günüm gelene kadar regl.oldum yine dedim üstüne görme.olabilir yok piskolojikmen hep 4 aydir bu durumdayim sen en iyisi regl bekle olmazsan iki damla birşey gelirse test yapar öğrenirsin ama regl olursan zaten diyecek birşey yok kafana takma olur ama inşallah vardir bir bekle regl gününü

Valla canim.her belirtiyi yaşadim taaki regl günüm gelene kadar regl.oldum yine dedim üstüne görme.olabilir yok piskolojikmen hep 4 aydir bu durumdayim sen en iyisi regl bekle olmazsan iki damla birşey gelirse test yapar öğrenirsin ama regl olursan zaten diyecek birşey yok kafana takma olur ama inşallah vardir bir bekle regl gününü
Ooo cnm spraili aldırdıgım gıbı hamıle kaldım suann oğlum temmuzun 21 de 1 yaşinda gırıcek ve tekrar spraıl taktırmaya gıtmıstım hamıle oldugumu ogrendım şuan 28 haftanın içindeyım kızım olucak dördüncü bebişim olıcak 😍😍😍

Bu paylaşimi yaptıgımda adetıme üç gün kala hamile oldugumu ogrenmıstım teste kan verınce 285 dı beta degerım inşallah senınde olur şimdi karnım dakı doğunca beni acaba neler beklıyor asırı yorgunum hamılelık ılerledı bırde oğlan yürümeye başladı bır aydır evın inde dört dönuyorum

X