Gebeliğe Hazırlık Spiralden sonra adet sorunu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mandalinvitamin

Her nasip vaktine esirdir 🌺
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2014
603
1.000
Merhaba herkese. İki buçuk yıldır spiralle korunuyordum. Son adet tarihim 22 Kasımdı adetim bittikten sonra bebek düşündüğümüz için spirali çıkarttırdım. Başlangıç adet tarihim 20 Aralıktı ama 6 gün gecikti iki kere test yaptım silik çizgi çıktı ama markası bebe time olduğu için güvenemedim. Cuma gün doktora gidip kan verecektim ama perşembe günü adet oldum. Ama bu kanama akşamüstü başladı ertesi gün öğlen bitti ve çok az oldu. Arada damla damla kan geliyor ama tam adet olamadım. Sürekli kasık ve bel ağrım var. Adetlerim çok düzenlidir spiral taktıktan sonra bile hiç adet sorunum olmadı. Spiralden sonra bunu yaşayan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

Hayır çıkardıktan sonra düzeldi gecikmeler.her ay gününden sonra geliyordu adetim.nor.alde 6 -7gun sürerken spiral yakınca 10 günden fazla oldu.fakat çıkarınca normale döndü.

bende geçen sene ocak ayında bebek istediğim için çıkarttım bir dahaki ay adet olduğumda 1/2 gün damla şeklinde az az geldi spiral varken deli gibi kanama ile tam 6 gün adet oluyordum....hemen doktora gittim normal birşey yok spiralden sonra normal dedi....

Çok teşekkür ederim içim rahatladı gerçekten

Konuyu hortlatma adına birebir bu sorunu yaşıyorum..
Çözüm namına son 3 senede bir gelişme yaşandı mı bilmek ve tavsiye almaya geldim.

Adet gecikmesi ne bilmezdim ben.
Karnıma değişik değişik ağrı sancı giriyor..

Adet söktürücü çay tarifleride çok ama gerçekten etkili olan nedir tavsiye var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…