Aile Planlaması spiral

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
kaç kere son anda kurtardık biz :) prezervatif zaten kullanışlı da değil, ben de sevmiyorum. ya geri çekme yöntemi ile korunuyoruz, ki ona da korunma denirse, ya da adetimden hemen sonraki bi kaç gün rahat oluyor, sonrası yine stres:) ama heyecanı da seviyorum işte:)
Bahsettiğiniz iki şey de korunma yöntemi değil.reglime 2 gün kala hamile kaldım,takvim yöntemi yöntem değil,geri çekilme de heyecan aramaktan başka bişey değil.doğurmak gibi bi düşünce yoksa riske etmek büyük hata.klavye başında ahlak dersi verenler de gerçekten sinirimi zıplatıyo bu arada.

Bahsettiğiniz iki şey de korunma yöntemi değil.reglime 2 gün kala hamile kaldım,takvim yöntemi yöntem değil,geri çekilme de heyecan aramaktan başka bişey değil.doğurmak gibi bi düşünce yoksa riske etmek büyük hata.klavye başında ahlak dersi verenler de gerçekten sinirimi zıplatıyo bu arada.

bencede eğer çocuk düşünmüyorsanız doktor kontrolünde uygun bir yöntem ile korunmalısın
bahsettiğiniz şeyler hem sakıncalı hemde o anın büyüsünü bozan şeyler bence :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar o kadar da güvenilir değil spiral .. bende kayma vb bir durum olmadığı halde hamile kaldım şu an 8 haftalık 100 kadından 3 kadıan denk gelebiliyormuş: 2:

Spiral Güvenilir Aslında da Hata Şurda Takan doktor İyi Olucak Bide Bilinçli Spiralin 3 Boyu Var

1.si Tek doğum Yapmışlara

2.si 2 doğum Yapmışlara

3.sü İse 3 Ve Daha Fazlası İçin Uygun Boy Takılmazsa Ve Kontroller Yapılmazsa gebe Kalınır Bunu Herkes Bilmiyor İşte Lütfen Kaç doğum Yaptığınızı Doktorlara Belirtin Ve Şu da Var Regl Olduğumuzda Vajina Genişler Bitince Daralır O Ara Kayma Olabiliyor Onada Dikkat Etmek Gerek Bilgilendirme Amaçlı Yazdım :KK34:

X