Spiral çıkardiktan sonra adet gecikmesi

Kacar22

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
8
4
28
Merhabalar ;
Ben 25 yasindayim bundan üç yıl once kücük oglumun dogumundan sonra spiral taktirmistim. Adet surem 10 gune cikmisti ve adet kanamam fazlaydi. Normalde de kan degerlerimin dusuk oldugu icin anemi rahatsizligim var . Çarpintim falan olmaya baslamisti artik bu yuzden aile hekimim spiralimin cikmasi gerektigini soyledi . Ve 27 nisan da spiralimi cikarttirdim . Spiralim normal bakir spiraldi.
Her ayin 5-6 sı gibi adet olurdum . Ama simdi 6 gun gecmesine ragmen adet olmadim . Adet olacagimi gosteren hicbir belirtide yok. Spiral ciktiktan sonra esimle geri cekilme yontemiyle korunuyoruz simdilik . Sizce hamilelik riskim varmi . Yani hamile olabilirmiyim . Suanda hamilede kalmak istemiyorum . Iki oglumda daha kucuk . Yoksa spiralden sonra bunlari yasamam normal mi . Yardimci olurmusunuz ?

Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir bu yüzden hamile olabilirsiniz.Bir test yapın içiniz rahatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…