spinal n'olur yardim edin

My Love You

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
66
12
28
geçen c. tesi spinal anestezi oldu yaşamadığım kalmadi çok kötü şeyler yaşıyorum beyinden ses gelmesi uğultu uyuşukluk ne dediğini bilememek baş ağrısı boyun ağrısı herşeyi yaşıyorum yaşayan varsa anlatırmı lütfen

geçen c. tesi spinal anestezi oldu yaşamadığım kalmadi çok kötü şeyler yaşıyorum beyinden ses gelmesi uğultu uyuşukluk ne dediğini bilememek baş ağrısı boyun ağrısı herşeyi yaşıyorum yaşayan varsa anlatırmı lütfen
Öncelikle gecmis olsun.Sizde benim yasadiklarimi yasiyorsunuz.Malesef benim ki bir yil bitmesine ragmen gecmedi.Ne yaptiysam iyilesemedim.İşin enterasan tarafi doktorlar da birsey yapamiyorlar.

Şu ana kadar geçmiştir diye umuyorum . Benim de tam 5 gün sürdü bu anlattıklarıniz maalesef :KK43:

Merhaba geçtimi ağrılarınız aynılarını bende yaşadım çok şükür geçti bu seferde lenf bezlerim şişti

X