Spermiyogram testi sonucuna kim bakar

Gulumsekaderine1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2022
236
41
27
Merhaba eşim spermiyogram testi verdi 2 kere 2 fakli üroloji doktoruna gosterdik ileri hareketlilik biraz az ama ilacla vitaminlerle duzelir çocuk olmasını engelleyecek durumda değil dedi ben bir de kendi gittigim kadin dogum doktoruna gösterdim o ise keskin bir dille sizin tüp bebek dışında bebeğimiz olmaz eğer istiyorsanız hemen başlayın dedi ben simdi hangi doktora inanayım ya da başka ne yapmam gerek bilginiz var mı

Pes etmiyoruz ama insani ikilemde bırakıyorlar kime inanacağımı bilemiyorum yada hangi bölüme göstermek daha mantıklı anlamadım
Ürolojiye göstermek daha mantıklı bence. Benim eski doktorum hiçbir problem olmayan test sonucuna direkt aşılama yapalım eşinizde problem var dedi tamamen para kazanmak için Bende inanmadım ve aile dostumuz olan bir kadın doğum uzmanına gösterdim sonuçları gayet güzel dedi.

Ürolojiye göstermek daha mantıklı bence. Benim eski doktorum hiçbir problem olmayan test sonucuna direkt aşılama yapalım eşinizde problem var dedi tamamen para kazanmak için Bende inanmadım ve aile dostumuz olan bir kadın doğum uzmanına gösterdim sonuçları gayet güzel dedi.
Bana da öyle geldi kadin zaten o kadar katı bir şekilde uğraşmayın boşuna tüp bebek gerekli dedi ki insan neye uğradığını şaşırıyor onlar için basit 2 kelime ama bizim hayatımızı nasıl etkiliyor bilmiyolar anlamıyorum bu zihniyeti yani Rabbim hayırlara çıkarsın ne diyelim

Bana da öyle geldi kadin zaten o kadar katı bir şekilde uğraşmayın boşuna tüp bebek gerekli dedi ki insan neye uğradığını şaşırıyor onlar için basit 2 kelime ama bizim hayatımızı nasıl etkiliyor bilmiyolar anlamıyorum bu zihniyeti yani Rabbim hayırlara çıkarsın ne diyelim
Amin canım Allah ne dilerse o olur. Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah hayırlı bir şekilde yavruna kavuş❤️

Ürologlar biraz daha konuya hakim oluyorlar bize ürolog tüp bebek yaptırın demişti biz öyle yaptırmıştık

Kendi doktorunuz özel doktor ise, onlar genelde kadınlara müşteri gözü ile bakar ve hiç sizi dinlemeden tüp bebek derler.
Birkaç alternatif daha deneyin derim.
Her şey gönlünüzce olsun

Kendi doktorunuz özel doktor ise, onlar genelde kadınlara müşteri gözü ile bakar ve hiç sizi dinlemeden tüp bebek derler.
Birkaç alternatif daha deneyin derim.
Her şey gönlünüzce olsun
Yok halbuki devlete gitmiştim doktorum tüp bebekte görev yapmış daha önce bana sürekli tüp bebek diyip durdu üroloji doktoru ise herşey normal diyor garip gerçekten

Ürologlar biraz daha konuya hakim oluyorlar bize ürolog tüp bebek yaptırın demişti biz öyle yaptırmıştık
Bende onlara mantık olarak daha çok güveniyorum ama kadin doğumda sonuçta bunun için gelenlerle dolu tecrübe sahibi oluyorlar yani diye insan arada kalıyor işte neyse bakalım bi doktora daha gidip görünmekte fayda var gibi artık

X