Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
inşallah canım . varikosel ameliyatını çocuk istemiyosan hiç yapmıyolar bile sanki ömrümüz çok bekleyin diyip duruyolar zaten ameliyattan hemen sonra olmuyo ki ne bekletiyonuz belki ameliyatlada olmayacak tüp bebek denencek gitti seneler sonra 5 sene çocuk olmuyo millet başlıyo çocuğu olmuyo demeye yaa biz kimseye söylemedik 15 ay oluyo evleneli ama yakında başlayacaklar o yüzden hiç kimseye söylemeden zaman kaybetmemem lazım

inşallah canım iyi sonuçlanır. bende aralık yada ocakda düşünüyorum bakalım hayırlısı.

canım hayırlısı olsun. rabbim inşallh yüzünü güldürür gelir melegin !

arkadaşlar eşimin sperm tahlil sonuçları yorumlayabilirmisiniz
sıvılaşma 30dk
taze nor har (+4) %35
taze yav har (+3) %21
taze yav harsiz(+2) %14
sperm sayısı 155.8 milyon
motilite %70
immotil %30
konsantrasyon 38 milyon
lökasit 2-3
perhiz süresi 4.gün
miktar 4.1
renk gri opak
ph 8
vizkosite=viskoz

sayı ve harakette sorun yok elif..
morfolojiye bakılmamış..
tekrarladığınızda krugere göre baktırın olur mu..
lökosit eğer 2 - 3 milyonsa antibiyotik verir doktorunuz geçer merak etme..

aleyna hayırlı olsun neden aşılama yapıyonuz varikosel ameliyatından sonra olmayınca aşımamı yapılıyo ne kadar bekliyosunuz doktor mu diyo ay ben bu aşılamayı bilmiyorum şimdi aleyna sonuçu nasıl ne zaman öğrencen çok soru sordum )))

elifyaren evet tülinin söylediği gibi harekette problem yok sanırım çok büyük problem yok doktorunuz ne diyo ...

canım bizde sorun varikoseldi eşim 1 sene önce ameliyat oldu biz aşılamayı kendimiz istedik baktık bücürüğün kendi geleceği yok bari biz yaptıralım dedik şimdi kasıklarımda bi sağ bi sol batmalar oluyor bakalım hayırlısı ,şimdide kafamda şu takıldı ben çocukken apandisit ameliyatı geçirdim, internette okuduğum kadarıyla karın bölgesinden yapılan ameliyat özellikle apandisit yapılan yanlış uygulamadan tüplerin tıkanmasına neden olur diye, çok moralim bozuldu doktorum bana hsg filmi çekmedi ya tüpler tıkalıysa ya spermler ulaşamadıysa diye içimi kemiren kaygılar var oooofffff ne zormuş kardeşim o kadar para döktük bilmiyorum benim tarih 25 kasım

inşallah hayırlı sonuc alırsınız bebeğine kavusursun bu sefer
cnm sorması ayıp ne kadara mal oldu bende düşünüyorum bu aydan sonra.

iğneler toplam 360 tl aşılama ise 450 tl toplam 810 tl tuttu bence çok pahalı ama ne yapalım mecburuz

arkadaşlar eşimin sonuçları bi bakarmısınızz
volum:4.2cc
likefaksiyon:45
viskozite:yüksek
ph:7.5
aglütinasyon:yok
sperm sayısı:25.000.000
motilite:%40(a+B)
tmss:42.000.000
morfoloji:normal sperm :%4
baş anomolsi:%73
boyun ano:%7
kuyruk anomolisi:%16

nasıl acaba

iğneler toplam 360 tl aşılama ise 450 tl toplam 810 tl tuttu bence çok pahalı ama ne yapalım mecburuz

kayseride özel hastanede mi

allah yardımcınız olsun inş.tutar..bende aralık ayında yapılacak ılk defa resmen korkuyorum:uhm:

+hızlı hareketli diye bir şey yazıyormu cnm onemlı olan o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…