Erkek İnfertilitesi Spermiogram sonucu ve varikosel

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım varikosel yani genişleyen damar ameliyat olmadıkça orada kalır benim eşiminde ileri hareket 0 dı varikosel 3,24 gibi bişeydi ameliyat oldu ama olunması gerekiyor bu kürler spermlere güç verip hızlandırabilir ama ordaki damarları düzeltemez
yani bizim doktorumuz kısa zamanda çocuk istiyorsanız ameliyat olmanız gerekir dedi.tüp bebek bile yaptırmak istesen o şekilde yine yapmıyorlar bilgin olsun
illaki ameliyat yaptırıyolar

karar sizin

Bugün tekrar kontrole gittik doktor kesin ameliyat dedi çocuğu yapan 1 sperm dedi ameliyat olmasanızda normal yoldan çocuğunuz olur dedi ama ilerde sorunlar artabilir dedi ameliyat olunmazsa. Muhtemelen ameliyat olunacak gibi 1-2 doktor daha araştırdıktan sonra :KK43:

Bugün tekrar kontrole gittik doktor kesin ameliyat dedi çocuğu yapan 1 sperm dedi ameliyat olmasanızda normal yoldan çocuğunuz olur dedi ama ilerde sorunlar artabilir dedi ameliyat olunmazsa. Muhtemelen ameliyat olunacak gibi 1-2 doktor daha araştırdıktan sonra :KK43:
Canım bizimde bugün kesinleşti perşembe günü olucak hayırlısı inşallah

Eklentiler

• IMG_0012.PNG
    IMG_0012.PNG
    144,6 KB · Görüntüleme: 231
Canım naptınız ameliyat işini

Arkadaşlar selamlar,
Araya bayram girdi kimseye gösteremiyorum sonuçları meraktan öleceğim.
Siz anlar mısınız? Eke koyuyorun

Eklentiler

• IMG_2651.PNG
    IMG_2651.PNG
    112,1 KB · Görüntüleme: 213
E elif1572003 merhaba konunuzu tesadufen gordum profilinizi inceledim. Agustosta esime varikosel ameliyati dedi demissiniz, ameliyatsiz cozum yolu aramissiniz, kasimda da bebek arabasi arastirmissiniz:) esiniz ameliyat oldu mu veya olmadan dogal yollarla mi cozdunuz? Birde sadece sonuclara bakarak mi varikosel tespit ediliyor? Esiniz bir belirti hissetmis miydi ve doktor muayene ederek mi tespitte bulunmustu. Yanitlayabilirseniz cok sevinirim, gebeliginiz hayirli olsun, bebis saglikla gelsin

X