sperm

Biiz seni disalmiyoruz hepimiz insanız sonucda ilskiye gir tamam okey kimse birşey diyemez sizin hayatınız yorum yapınca neden tepkili yazıyorsunuz
hanım efendi yorum yapmanızda sıkıntı yok yorum yapılsın merakım giderilsin diye konu açtım zaten sizin "Allah akıl fikir versin yuh nasıl olur oha çok garip" gibisinden yorumlarınız saçma normal bir olay bu?

Hadi canimmmm ciddimisin yazık ya size

Sasirdim istediğim yorumu yaparım madem bu konuyu açtınız herkes olumlu olumsuz. Size yorum yapacak hanım efendi kusura bakmayın

1. Kimse burda gelip oral seks karsıtlıgı yapmadı durumu bu kadar anormal anlayıp yazan sizlersiniz

2. Madem bu kadar normal yutmak da normal o zaman buraya gelip konu acmak gereksiz
Okumayi yeni öğrenmediyseniz hicbir yerde buna normal yazmadigimi görürsünüz.

Nasil başardınız sorusunun ne gibi bir manası olabilir? Nasıl başardığı bu kadar netken?

Sorduğu soru sperm yuttum normal mi degil ki? Benim de anlamsiz buldugum bir derdi var. Idrarda çıkmasından endise ediyor. Konu bu. Sizin odaklandığınız yer ve odaklanma tarzınız gereksiz asıl.

Benim yaptığım gibi yorumu alıntılayarak yazarsanız kaçak dövüşmemiş olursunuz, karşılıklı iletişim kurabiliriz.

Testte cıkacagından endişe ediyorsanız yutmayacaksınız işte
Allah'ın her günü test mi veriyoruz ya ne alaka? Olay yasanirken aklina gelmemis sonra dert etmiş. Saçma bir dert evet, hemfikirim.
Ama sizin takıldığınız şey derdin saçmalığı değil. Konu sahibini "marjinal" bulmanız, yaptığını ayıplamanız.

Sorgulayacak bir sey yok malesef. Fikir de yok, savunma da yok. Iki cümle kuramiyorsunuz. Şimdi hırsınızı beğenmedim basarak alırsınız.
Siz mukkemel kurmusunuz istediğim yorumu yaparım sizi alakadar etmez hanım efendi istediğiniz yorumu yapmayınca iki cümle kuramiyoruz sizde haklısınız sizin keyfinize göre yorum yapacak değilim birdakine size sorarım yaparken

Size soralım yorum yaparken vallaha ya

ben karnına boşaldı kısmına koptum ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…