sperm

merhaba aşırı saçma bir soru sormam lazım dün sevgilimle ilişkiye girdim sperm yuttum yarin idrar ve kan testi vermem gerekiyor idrarda sperm çıkar mı belli olur mu lütfen cevap verin
İdrarda çıkar evet. Bu gece 5 litre su için sık sık idrara çıkın ancak bu şekilde spermleri atar idrarınız.

Nasıl başardınız acaba?
Niye çok anormal bir sey gibi ya da çok nadir yaşanan bir şey gibi sordunuz?

Nasil başardığı çok net ve başarma şekli çok basit degil mi?

Tercih etmeyebilirsiniz, saygi duyarim ama böyle yaygın cinsel aktivitelere "Aaaa oooo nasil olur bu nasil başarı" gibi sorular sorulması çok tuhaf.

teşekkür ederim
Evladım.Spermler sadece vajinada tehlike içerir. Nitekim döllenme çoğalma orada gercekleşiyor. Spermi yutmuş olman bir tehlike içermez. Midendeki asitler coktan yok etmiştir onları. İdrarında ve kanında hiçbirsey cıkmaz. Rahat rahat git doktora. Yalnız madem cinsel şeyler yaşayacaksın hem biraz oku araştır hem de cok dikkatli ol. Cinsel hastalıjlar ve istenmeyen gebelik şakaya gelmez.

Tercih etmeyebilirsiniz, saygi duyarim ama böyle yaygın cinsel aktivitelere "Aaaa oooo nasil olur bu nasil başarı" gibi sorular sorulması çok tuhaf.
gerçekten bunu anlattığınız için teşekkür ederim ben anlatamadım

Evladım.Spermler sadece vajinada tehlike içerir. Nitekim döllenme çoğalma orada gercekleşiyor. Spermi yutmuş olman bir tehlike içermez. Midendeki asitler coktan yok etmiştir onları. İdrarında ve kanında hiçbirsey cıkmaz. Rahat rahat git doktora. Yalnız madem cinsel şeyler yaşayacaksın hem biraz oku araştır hem de cok dikkatli ol. Cinsel hastalıjlar ve istenmeyen gebelik şakaya gelmez.
ay yuttuğum için özür dileyesim geldi🤣

ay yuttuğum için özür dileyesim geldi🤣
İsteyerek yutuyorsan sıkıntı degıl ama bunh sırf partnerin istıyor diye yapıyorsan kendine cok büyük saygısızlık yapıyırsun emin ol. Ki kadınların büyük bir yüzdesi karşılıksız oraldan dahi zevk almaz kaldı ki sperm yutmak? Lütfen biraz bencil takılın cinsel birlikteliklerinizde yaw.

gerçekten bunu anlattığınız için teşekkür ederim ben anlatamadım
Şaşıp kalıyorum bazen. Tercih etmemeye saygı duyuyorum. Ben de hazzetmiyorum. Ama hoşlanan olabilir. Kimseyi, bu cinsel eylemi seviyor diye kötü hissettirme hakkimiz yok.

Öyle bir yazmış ki sanki oral seks diye bir şey yok, adam masturbasyon ile kendi karnına boşaldı, siz de robot süpürge misali vakumlayarak yuttunuz gibi, "başarması zor/tuhaf" bir şey gibi yazmış.

Ya belli işte, oral seksle gerçekleşmiş. Mağarada yaşayan yeni ergen gibi davranmanın kime ne faydasi var. Sanki bilmiyor oral seksi.

Şaşıp kalıyorum bazen. Tercih etmemeye saygı duyuyorum. Ben de hazzetmiyorum. Ama hoşlanan olabilir. Kimseyi, bu cinsel eylemi seviyor diye kötü hissettirme hakkimiz yok.

Öyle bir yazmış ki sanki oral seks diye bir şey yok, adam masturbasyon ile kendi karnına boşaldı, siz de robot süpürge misali vakumlayarak yuttunuz gibi, "başarması zor/tuhaf" bir şey gibi yazmış.

Ya belli işte, oral seksle gerçekleşmiş. Mağarada yaşayan yeni ergen gibi davranmanın kime ne faydasi var. Sanki bilmiyor oral seksi.

ay robot süpürge yerinde koptum hahah o kadar haklısınız ki

Herkesin kendi fikri

X