Sperm testinden anlayan var mı?

157 .500 nerede yazıyor ben göremedim Bende onu qrastirdim canım devlet Hastanesi'nde yapildi bakmamislar sanırım doktor herşeyin normal demiş
Ml de 45 varmış. Sizin hacim 3.5 Ml olduğu için 157.500.000 yapar canım. Doğal yolla deneyecekseniz morfoloji baktırmanı öneririm.

Merhaba kızlar benim de eşimin sperm testini yorumlayabilir misiniz? 1 yıllık evliyiz çocuk sahibi olmak istiyoruz doktor sperm testi istedi sonuçları bu

Eklentiler

• 1000091108.jpg
    123,7 KB · Görüntüleme: 103
  • 1000091110.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba kızlar benim de eşimin sperm testini yorumlayabilir misiniz? 1 yıllık evliyiz çocuk sahibi olmak istiyoruz doktor sperm testi istedi sonuçları bu

Hem sayı hem hareket çok iyi değil

Doktor takviye bir şeyler verir

Morfoloji de tam sınırda bunun için bir şey yapar mi emin olamadım

Esiniz de biraz dikkat etsin
Mümkünse sigara alkol bıraksın azatsin
Günlük kabak çekirdeği yesin
Keçiboynuzu kaynatın suyunu içsin
Havuç suyu icsin

Kızlar lökasit eşim de yüksek cıktı 2 milyon. Testte üst limit 1 milyondu. Lökasit başlı başına hamilelige engel midir

Hem sayı hem hareket çok iyi değil

Doktor takviye bir şeyler verir

Morfoloji de tam sınırda bunun için bir şey yapar mi emin olamadım
Profol mix men diye bir ilaç yazdı doktor canım sence iyi mi bu ilacı nelerle takviye etsem faydalı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…