Sperm testinden anlayan var mı?

Meyremasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
771
157
27
Kızlar sperm testinden anlıyor musun?

Eklentiler

• Screenshot_20230621-172523_Drive.jpg
    Screenshot_20230621-172523_Drive.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 809
  • Screenshot_20230621-172657_Drive.jpg
    Screenshot_20230621-172657_Drive.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 760
Onu bilemiyorum maalesef. Genetiğe gittiniz mi? Gitmediyseniz muhakkak gidin, testlerinizi yaptırın. Kayıplarınızın nedeni belli olsun ki tekrar aynı şeyleri yaşamayın 🙏🏼

Kızlar benim sonuçlarda bakar misiniz

Eklentiler

• Screenshot_20230622-224207_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20230622-224207_Samsung Notes.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 643
Onu bilemiyorum maalesef. Genetiğe gittiniz mi? Gitmediyseniz muhakkak gidin, testlerinizi yaptırın. Kayıplarınızın nedeni belli olsun ki tekrar aynı şeyleri yaşamayın 🙏🏼
Gittik kromozomlarda bir sorun çıkmadı
Pıhtılaşma çıktı mthfr c677t homozigot çıktı doktorlar bundan kaynaklı değil dedi

O lökositler sizi de etkilemiş olabilir, eğer öyleyse tabii ki size de yine fitil ve antibiyotk verebilir ama.esinizin kullanacağı şeyleri o yazar mi emin olamadım
Bende enfeksiyon vardi günde iki litre su içiyordum hep icmedigimde unuttugumda yanma oluyordu bundan miydi acaba

Merhaba bu test sonuclarına da bakarmısınız anlayanınız var mıdır acaba?

Eklentiler

• IMG_9941.jpeg
    IMG_9941.jpeg
    131,4 KB · Görüntüleme: 751
I irm777 cok teşekkür ederim🙏🏻 doktor da istersen bir de ultrason bakalım demiş sadece, dediğiniz gibi takviye vs vermemiş. Ben Tiroid ilacı kullanıyorum onun da etkisi olabilir diye düşünüyorum yani benden kaynaklı olabilir:/

I irm777 cok teşekkür ederim🙏🏻 doktor da istersen bir de ultrason bakalım demiş sadece, dediğiniz gibi takviye vs vermemiş. Ben Tiroid ilacı kullanıyorum onun da etkisi olabilir diye düşünüyorum yani benden kaynaklı olabilir:/
tiroid etkiliyor cevremde cok var ama ilac alinca zor olmuyor, tedavisini olup kaldi hepsi, insallah sizin de kisa zamanda bir bebisiniz olur, baska sorun yokmus zaten 😊

Kızlar özelde test vermiştik devlete randevu aldik ama gittik zaten uyuz Bi doktordu
Nerde yaptınız buraya neden geldiniz falan dedi sperm testi sonucu gostermeye geldik dedik yok devletten vermeniz gerekti olmaz bakmam burda tekrar vermeniz gerek dedi öylece çıktık zaten ağzımızı acmamiza izin vermedi basindan savdi resmen

X