Sperm testi

01lina

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
168
63
30
Sperm testini yorumlaya bilir misiniz doktor gayet iyi dedi falan fakat lökosit yüksek çıkmış ben mi yanlış yorumladım enfeksiyon mu bu acaba doktor sorun yok diyip gonderdie

Son düzenleme:
Bakın gönderdi de yazacağima gonderdie yazmışım klavye hastası olabiliyor yazıp okumadan paylaştım işim de vardı yani yanlış yazmış olabilirim ama lütfen böyle bir süreçte rica ederim insanı küçük şeyler için üzmeyin insanları

Ileri hareketli şahane
Lökosit 6 7 bir anlam ifade etmiyor çok düşük diye biliyorum ben sıkıntı yok bence

Başlığı nasıl değiştire bilirim acaba bilginiz var mı ?
Ay bırak böyle toksik insanlar var işte neye takılırsa takılsın anlayan anlıyor ne demek istediğini

Bakın gönderdi de yazacağima gonderdie yazmışım klavye hastası olabiliyor yazıp okumadan paylaştım işim de vardı yani yanlış yazmış olabilirim ama lütfen böyle bir süreçte rica ederim insanı küçük şeyler için üzmeyin insanları
Buna mı üzüldünüz? hepimiz yanlış yazabiliyoruz ama okuyacak olan insana saygımızdan düzeltiyoruz ya hani, bunda olumsuz bi sey yok

Ama sen daha konuyu anlamamışsın, bitmeyen değil gayet de bitiyor hatta dün bitti, mevzu durup tekrar başlaması, randevu aldım kız noldu?
Yarın tekrar başlar o vakit.. Biran önce görün diye dedim yoksa bağğğne🙄

Benim değerlerde de sıkıntı yok yumurtalık kan değerleri . Rahim filmi çekilecek haşimato hastalığı var hap kullanıyorum değerlerim normal düzeyde doktor sorun yok dedi ama olmuyor hayırlısı hsg de bir şey çıkmsz inşallah Allah'ın izniyle
Sizin değeler de normalse Allah bilir tabii ama eşinizin değerleri çok güzel ondan yana sıkıntı yok hamile kalırsınız

Yarın tekrar başlar o vakit.. Biran önce görün diye dedim yoksa bağğğne🙄
yarın tekrar başlamıyor işte o çok farklı bi durum, benimki gayet 29 gün sonra olması gerektiği gibi başlıyor no problem yani, sadece 7 günlük süreçte 1 gün duraksayıp devam ediyor ki başka yaşayanlar da varmış, yazdılar, tammam?😌

X