Gebeliğe Hazırlık Sperm testi sonucundan anlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
832
33
Kızlar merhaba eşimin sperm sonucu ilkinde özel bir labaratuvar da yaptırdık bi doktora sordum iyi fena değil dedi normal gebelik için yeterli dedi ama yarı özel bir hastaneye gittim ordaki doktor beğenmedi kötü bu sonuçlar dedi bizim hastanede çekin dedi bide bizim hastanenin sonucunu baz alıyorum dedi güvenilirlik açısından ama aynı hastanenin üroloji doktoruna da gösterdim oda fena değil dedi kötü bı sonuç değil dedi neyse içimiz rahat etsin diye tekrar yaptırdık bakar mısınız acaba teşekkür ederim şimdiden herkese ilk atacağım özel labaratuvar da yaptığımız olacak diğeri de yarı özel hastanede yaptırdıgimiz olacak

Eklentiler

• IMG_20201017_163028.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 1.909
Bunlarda ikinci yarı özel hastanede yaptırdıgimiz

Eklentiler

• Screenshot_2020-11-29-01-20-21-217_com.android.chrome.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 1.858
  • Screenshot_2020-11-29-01-20-14-141_com.android.chrome.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 1.002
  • Screenshot_2020-11-29-01-20-04-413_com.android.chrome.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 860
  • Screenshot_2020-11-29-01-19-55-824_com.android.chrome.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 795
  • Screenshot_2020-11-29-01-19-41-240_com.android.chrome.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 968
Morfoloji %4 gebelik için yeterli genel olarak yeterli zaten doktorda büyük ihtimalle iyi olarak değerlendirir

İlk paylaştığınız semen analizindeki sonuçlar gayet normal. Çok bekletmeden gelsin bebiş inşallah

Bunlarda ikinci yarı özel hastanede yaptırdıgimiz
Bu çok iyi değil ama sen yine de bal baden fındık fıstık ne bulduysan kat karıştır yedir. Gerçekten etkiliyor. Her sabah keçi boynuzu pekmezi ya da keçi boynuzu haşla suyunu içir Sigara içiyorsa acil kesmesi lazım alkol kullanmaması lazım yediklerine dikkat etmesi lazım yani sadece kadında bitmiyo olay gebelik oluşana kadar her iki tarafta dikkatli olması gerekiyor

Ne yazikki ikimizde sigara kullanıyoruz ama biraz daha dikkat etmeye çalışıyoruz ikimizde keçiboynuzu özü yiyor şuan zaten bakalım

Morfoloji %4 gebelik için yeterli genel olarak yeterli zaten doktorda büyük ihtimalle iyi olarak değerlendirir
Kızlar merhaba bunu da değerlendirebilir misiniz şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 16068440331056029410436788571390.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 1.614
bir şey araştırırken gördüm yazınızı bu problem ile alâkalı çok etkili bitkisel bir kür yapan bundan olumlu sonuç alan tanıdıklarım var isterseniz ulaşabilirsiniz bana yardımcı olmak isterim

Arkadaşlar bende eşimin sperm testini atsam yorumlarmısınız
testlerden çok anlamıyorum fakat
Eki Görüntüle 2732377 Lutfen yorumlarmisiniz 4,5 gun perhiz suresi 7 aydir deniyoruz esim ilk defa tedbir amacli test yapti
arkadaşım ben anlamıyorum sonuçlardan amasperm sayısı hareketlik ile alâkalı bitkisel bir kür ile 3 hafta da muhteşem sonuç alan tanıdıklarım var yardımcı olmak isterim ayrıntı için mesaj atabilirsniz

D vitamini kullansın benim eşimde cidden işe yaradı semen testi sonuçlarını ciddi oranda değiştirmişti tavsiye ederim

Banada anlatrsanz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…