Sperm testi sonucu

Mairvai

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
9
3
39
Merhaba arkadaşlar 2 yıllık evliyim 1 buçuk yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz birkaç ay önce 3 spermiogram testi verdi eşim ve asilamadan once verdigi sperm sonuçları bu şekilde. Devlet hastanesine gidiyoruz, ilk asamada aşılama önerildi ama bilemedim benzer durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• 20240822_004526.jpg
    20240822_004526.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 111
  • 20240822_004532.jpg
    20240822_004532.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 110
Sayı ve hız düşükmüş. Aşılama tam da bu durumlarda işe yarar genelde. Bi kaç kez denenbilir bence.

Aşılama yaptırdığımız da bakılan sonuçlar aşağıdaki, öncekinden de kötü bu sonuçlarla olasılık nedirr ki
İnternette baktığıma göre A değeri ileri hizmis o sıfır çıkmış mesela
Bide buna bakabilir misinn

Eklentiler

• 20240822_004347.jpg
    20240822_004347.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 85
  • 20240822_004357.jpg
    20240822_004357.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 59
  • 20240822_004421.jpg
    20240822_004421.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 98
Selamlar bizimde değerler sizinle benzer. Bizde sayı fazla ama ileri hareketlilik yok. + morfoloji %1 sayı fazla olduğu için rahim filmi çekecek doktor 3 ay deneyin şans yükseliyor sonrasında da olmazsa aşılama yaparız dedi. Aşılama için sayıyı baz alıyorlar sanırım sizinde sayınızı yeterli görmüş. Yaşınız kaç bilmiyorum ama bence denenebilir. Bende 32 yaşındayım aşılama deneyeceğim büyük ihtimal önce

+ bir de aşılama öncesi mutlaka rahim filmi görmek istedi. Tüpler tıkalıysa istediğimiz kadar aşılama yapalım faydası olmaz dedi. Rahim filmi istedi mi sizden?

Aşılama yaptırdığımız da bakılan sonuçlar aşağıdaki, öncekinden de kötü bu sonuçlarla olasılık nedirr ki
İnternette baktığıma göre A değeri ileri hizmis o sıfır çıkmış mesela
Bide buna bakabilir misinn
Merhaba gebelik oluştu mu sizde benim eşiminde sizinkine yakın sonuçları benim yumurtalıklarım büyüyüp gelişiyor fakat döllenme olmuyor

Maalesef olmadı, ikinci asilamam yapıldı hemen sonraki ay 4. Gün bugün.. Eşim bu süreçte yemesine içmesine dikkat etti sonuçlar bir tık arttı ama hala yıkama sonrası A değeri 0 B 26 ya yükselmiş doktorumuz asıl A'nın önemli olduğunu suan bi mucize beklediklerini söyledi

Merhaba gebelik oluştu mu sizde benim eşiminde sizinkine yakın sonuçları benim yumurtalıklarım büyüyüp gelişiyor fakat döllenme olmuyor
Maalesef olmadı, ikinci asilamam yapıldı hemen sonraki ay 4. Gün bugün.. Eşim bu süreçte yemesine içmesine dikkat etti sonuçlar bir tık arttı ama hala yıkama sonrası A değeri 0 B 26 ya yükselmiş doktorumuz asıl A'nın önemli olduğunu suan bi mucize beklediklerini söyledi

+ bir de aşılama öncesi mutlaka rahim filmi görmek istedi. Tüpler tıkalıysa istediğimiz kadar aşılama yapalım faydası olmaz dedi. Rahim filmi istedi mi sizden?
Uzun zamandır girmiyorum buraya yeni gördüm mesajınızı
Evet ilk yaptıkları şeylerden biri rahim filmi istemek oldu ama bir sorun çıkmadı tüplerimde benim her değerim normal görülüyor

mucize denilmesini anlamıyorum hamile kalman mucize denilen herkes hamile kaldı eminim sizde de öyle olacak 0 sperm ile hamile kalanlar oldu beslenmeye yine devam etsin rabbim size de bize dr nasip edecek💙😍🫶🏼

mucize denilmesini anlamıyorum hamile kalman mucize denilen herkes hamile kaldı eminim sizde de öyle olacak 0 sperm ile hamile kalanlar oldu beslenmeye yine devam etsin rabbim size de bize dr nasip edecek💙😍🫶🏼
O kadar çok istiyorum ki inanın rabbim isteyen herkese hayırlı ana babalar olabileceksek nasip etsin inşallah duam hep bu 🤲🏼🤗
Ama ilk aşılama içinde mucize bekliyoruz denmişti ve bu şartlarda bizim aslında tup bebeklik olduğumuz dendi...bilmiyorum... hayırlısı olsun diyip kalıyorum öyle..

O kadar çok istiyorum ki inanın rabbim isteyen herkese hayırlı ana babalar olabileceksek nasip etsin inşallah duam hep bu 🤲🏼🤗
Ama ilk aşılama içinde mucize bekliyoruz denmişti ve bu şartlarda bizim aslında tup bebeklik olduğumuz dendi...bilmiyorum... hayırlısı olsun diyip kalıyorum öyle..
Rabbim bize nasip etsin

X