Sperm testi sonucu

Sperm sonucunuz sayı hız olarak iyi,
Fakat kruger testi neden yapılmadı,

Likefaksiyon süresi 60 dakikan uzun sonucu çıkmış. Sperm sıvılasma süresidir. Hatırladığım kadarıyla 60 dakikadan uzun olunca sorun demekti.
Bu konuyu mutlaka sorun.

(Sperm ilk çıkışta sıvı değildir, tüplerden geçmesi icin sıvılaşması gerekiyor. Süre uzunsa sorun oluşturuyor.)

Kruger da morfoloji bakılsın ki sperm ne durumda bilin, %0 olmadığı sürece üroloji ve tüp bebek doktorları artık sorun olarak kabul etmiyor.

Eğer tüp bebek yaptıracak iseniz sperm dna testi de mutlaka ama mutlaka yaptırın.
Kruger + sperm dna testi.

İstanbulda iseniz kesinlikle Düzen laboratuvarını tavsiye ederim.
Kruger testi neden yapmadı bilmiyorum bir arkadaş yazmış benim gittiğim hastaneye yapmıyorlarmış ama özellikle soracağım pazartesi günü neden yapılmamıs diye. Yapamayız derlerse özele gideceğiz mecbur. Daha ilk aşamadayız canım hangi tedavi ile başlatacak bilmiyorum. İstanbul da değilim malesef kocaelindeyim ama bir çaresine bakacağız Allah izin verirse çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için 🌺

Ozelden de kabul etmezler canim 🥰 hastane sonucu istiyolar diye biliyorum .ama yine de sor istersen benim gitmeme daha var çünkü sperm sonucunu alınca gidicem ben
Canım sperm sonucu ertesi gün çıkıyor sen bir an önce üroloji ye randevu al çünkü zor oluyor randevu bulunmuyor. Keşke sperm testini vermeden alsaymışız randevuyu dedim şimdi haybeye 1 hafta bekledik

Kruger testi neden yapmadı bilmiyorum bir arkadaş yazmış benim gittiğim hastaneye yapmıyorlarmış ama özellikle soracağım pazartesi günü neden yapılmamıs diye. Yapamayız derlerse özele gideceğiz mecbur. Daha ilk aşamadayız canım hangi tedavi ile başlatacak bilmiyorum. İstanbul da değilim malesef kocaelindeyim ama bir çaresine bakacağız Allah izin verirse çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için 🌺
Devlet hastaneleri kruger ve sperm dna testi yapmaz.
Özel lab da yaptıracaksınız.

Lab cok iyi olması gerekiyor bu konu’da her kruger yapıyoruz denen yerde yaptırmayın.

Tüp bebek yapan herkesin doktor elinde oyuncak olmadan serüvene baslamasi gerekiyor.
Bende gectim bu yollardan kadinlarda rahim filmi + hormon sonuçları ne kadar önemli ise sperm de de kruger ve sperm dna testi önemli…

Canım sperm sonucu ertesi gün çıkıyor sen bir an önce üroloji ye randevu al çünkü zor oluyor randevu bulunmuyor. Keşke sperm testini vermeden alsaymışız randevuyu dedim şimdi haybeye 1 hafta bekledik
Biz ürologa tekrar gittik geçen salı
Bu salı gununne sperm tahlili randevusu aldık emek hocaya randevu Alicam işte özeline komusmak için

Devlet hastaneleri kruger ve sperm dna testi yapmaz.
Özel lab da yaptıracaksınız.

Lab cok iyi olması gerekiyor bu konu’da her kruger yapıyoruz denen yerde yaptırmayın.

Tüp bebek yapan herkesin doktor elinde oyuncak olmadan serüvene baslamasi gerekiyor.
Bende gectim bu yollardan kadinlarda rahim filmi + hormon sonuçları ne kadar önemli ise sperm de de kruger ve sperm dna testi önemli…
Evet artık doktorlar da umursamıyor birşey yok diyip gönderiyorlar pazartesi günki sonuca göre özel laboratuvara gitmeyi düşünüyorum artık. Çok teşekkür ederim

Bütçenizi bilmiyorum ama çok pahalı değil yaa 🙄 Eşim Şişli Memorial tüp bebek servisinde test verdi. Gördüğüm en detaylı kruger yöntemi ile yapılmış testti ve aldıkları ücret 400 liraydı(Eylül ayında). Kocaelide yaşıyorsunuz birçok iyi laboratuvar vardır diye düşünüyorum.

Bu testi küçümsememenizi öneririm. Emin olun yol haritanızın %90 ını çıkaracaktır.

Bütçenizi bilmiyorum ama çok pahalı değil yaa 🙄 Eşim Şişli Memorial tüp bebek servisinde test verdi. Gördüğüm en detaylı kruger yöntemi ile yapılmış testti ve aldıkları ücret 400 liraydı(Eylül ayında). Kocaelide yaşıyorsunuz birçok iyi laboratuvar vardır diye düşünüyorum.

Bu testi küçümsememenizi öneririm. Emin olun yol haritanızın %90 ını çıkaracaktır.
Yok canım oyüzden demedim tüp bebek için dedim özelde merkezler de pahalı ya oyüzden dedim araştırma Hastanesi'nde yapıyoruz diye.. çok teşekkür ederim yaptırmayı düşünüyoruz 🤚🏼👍🏼

Screenshot_20211021-132623_Gallery.jpg
benim eşimin testi arkadaşlar bir dr tedavi dedi bir dr normal dedi sizce

X