Sperm testi sonucu hak.

cey0435

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
21
16
28
Arkadaşlar merhaba. Eşim 31 yaşında be 1 buçuk senedir bebek düşünüyoruz. Sperm testi yaptırdık ve yaptırdığımız yerdeki doktor biraz sıkıntılı ama iyi dedi. Bugün kendi doktoruma gösterdim sperm sıkıntılı çift başlı sperm dedi ve tüp bebek önerdi? Kafam çok karıştı bilgisi olan var mı?? resim eke ekledim

Eklentiler

• 1C51D76F-5714-4724-8D7D-18568593AF60.jpeg
    137 KB · Görüntüleme: 1.026
Canım fazla anlamadım ama inşallah çocuğun olur bence kötü değil peşimde varikosel vardı sperm sayısı düşüktü

Çift başlı ne demek ki ilkkez duydum onu.
Korkma bence sonuçta çok kötü imkamsız dememiş biraz uğraştırır belki ama olur inşAllah

Hadi hayırlısı inşallah nasip olur size bana isteyen hak eden her anneye

Çift başlı ne demek ki ilkkez duydum onu.
Korkma bence sonuçta çok kötü imkamsız dememiş biraz uğraştırır belki ama olur inşAllah
Sperm sayısında bir problem gözükmüyormuş ama tek değilde baş kısımları iki tane olduğu için hızıda düşürmüş

Normal morfoloji 3 onun 4 ve üzeri olması istenir. İyi değil ama çok kötü de değil. Bizde de düşük oranda çiftbaşlı var. Tüp bebek için görüşün. Bence normal yolla olmaz denmez. Ama beklememek için tüp de yaptırabilirsiniz.

Sizde bi kaç doktora daha görünün en iyisi aklınıza yatan kimse onda tedavi olun üzülmeyin ne imkanszlar var bilemezsiniz Rabbim gönlünüze göre versin

Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…