Sperm testi çok acil bakar mısınız?

Asla moral bozma.
Ben ne yollardan geçtim.
Benim daha farklıydı sorunlarım.
Ama şu sözümü unutma “herkesin uçuruma kendine derindir”.
Bol bol yürüyüşler yapın eşinle, hareket çok önemli.

Sizin olmayacak diye bir konu asla söz konusu değil. Sadece yolunuz uzun.
Moral bozan doktorlardan kaçın.

Aman diyorum tekrar yazıyorum, çevrenizden kimseye anlatmayın.
Çok çok teşekkür ederim 🌷 bakalım süreç nasıl ilerleyecek. Zaten gebelik düşündüğümu bile kimseye dememistim stres olmamak için. Bir buçuk senedir istiyor ve deniyorduk olmuyordu. Ve çevremize istemiyoruz daha diyorduk. Böyle demeye devam edeceğiz demek ki. Hakkımızda hayırlısi neyse o olsun inşallah

Aynı anda eşiniz üroloji doktoruna siz kadın doğuma gidin ne diyecekler ona göre tüp bebeğe başlarsınız kadın doğumcuya eşinizin sonucunu da gösterin
Öyle yapacağım zaten ben de kendi kadın doğumcuma göstermeye karar verdim. Sonrasında tüp bebek diyecekler diye tahmin ediyorum. Sonuçla ilgili ne düşünüyorsunuz? Çok mu düşük eşimin değerleri bilginiz var mı acaba ?

Canım evet sperm sayınız çok düşük. %90 tüp bebek diyecekler bence ama önce eşin ürolojiye gitsin iyi bir muayene olsun. Ardından zaten üroloji sizi iyi bir infertilite doktoruna yönlendirir. Kendinde de araştırabilirsin. Kendi kadın doğumcuna göstersen de infertilite de uzman değilse onlar direk yönlendiriyor zaten. Kendin hangi şehirde yaşıyorsan araştır direk. Ama eşin mutlaka muayene olsun ürolojiye.

Öyle yapacağım zaten ben de kendi kadın doğumcuma göstermeye karar verdim. Sonrasında tüp bebek diyecekler diye tahmin ediyorum. Sonuçla ilgili ne düşünüyorsunuz? Çok mu düşük eşimin değerleri bilginiz var mı acaba ?
benim eşimin daha düşük o halde tüp bebekte sorun olmaz dediler yani tüp bebek yapabilirsiniz. Umarım sizin sonuçlarınız iyidir😊canınızı sıkmayın çözüm yolu için doktorunuza danışın

Anladım Ultrason ister büyük ihtimalle. Sonucunda operasyon geçirmesi gerekebilir. Ne diyeyim Allahım kolaylıklar versin hayırlısıyla hamile kalabilirsiniz inşallah.

X