Sperm test sonuçları

Eşimin sipermleri hem hareketsiz hemde sayı olarak az olduğunu doktor söyledi ayni durumda olan ve cocik sahibi olabilen yazabilirmi nasıl bir tedavi yolu izlenir ne yemeli herkes bisiy söylüyor yardımcı olur musunuz?
İmpryl + proxeed plus içeriklerine bakın. Hız, sayı ve morfolojiye iyi geliyorlar. İkisini birlikte kullanabilir.

Promotil men
Maxigo

Gibi vitaminlerin içeriğine de bakabilirsin. Proxeed yerine bunlardan birini de ekleyebilirsin

Çok sağolun sperm sayısı 10 milyon 15 milyon olmadı lazımmış cok ciddi givi gelmedi bana sizce

Dun konuştum ve bana 15 milyon sperm olacağına 10 milyon demis doktor çok ciddi givi gelmedi bana sizce
10 milyon toplam sperm sayısı mı yoksa hareketli sperm sayısı mı bu önemli. Çok çok kötü değil ama iyi de değil tedavi şart her iki durumda da. Mutlaka üzerine düşün bu konunun ama eşinize onda bir eksiklik varmış gibi hissettirmeden yapın bunu. Birazda psikolojik çünkü. Ve sigara alkol kesinlikle kullanmasın

Ay Allah korusun kötü şeylerden randevu aldık cuma günü doktora gidecek bakalım doktor ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…