Sperm morfoloji bilgi talebi

hiç sağlıklı sperm yok görünüyor. ama su hafif anomalide falan döllenme ihtimali var mı bilgim yok. ama bildiğim kadarıyla baş anomalilerinde dölleme yeteneği olmuyor. tabii en iyi bilgiyi doktorunuz verecektir

çok teşekkü
çok teşekkür ederim hangi deger sağlıklı olmadığını gösteriyor 4 defa tüp bebek denedik 2 si kimyasal oldu

ileri doğru hızlı hareketlliğin %32 olması beklenir diye biliyoruz genelde ama Doktorunuz yorumlamadı mı. ?

çok teşekkü

çok teşekkür ederim hangi deger sağlıklı olmadığını gösteriyor 4 defa tüp bebek denedik 2 si kimyasal o
morfololiji kısmı sağlıklı olduğunu gösterir.. hareketsiz sağlıksız değeri veriyor.

3 defa kendiliğimdem gebe kaldım ama düşük yaptım

ileri doğru hızlı hareketlliğin %32 olması beklenir diye biliyoruz genelde ama Doktorunuz yorumlamadı mı. ?
randevü tarihimiz henüz gelmedi yıllık izindeyiz istanbula gidince göstereceğiz ::( normal 0 yazıyor yani çok karısık bu test sonuçları(

6 yumurta 3 güne geldi eger sağlıksız olsaydı embriyo olur muydu anlamadım biraz daha bilgi verebilir misin

6 yumurta 3 güne geldi eger sağlıksız olsaydı embriyo olur muydu anlamadım biraz daha bilgi verebilir misin
yıkama yönetimi ile spermler seçiliyor ya sağlıklı olanları seçiyorlar haliyle. Mutlaka döllenme olur :)

41 yasında evlendim bir sene içinde 3 defa gebe kaldım ama düşükle sonuçlandı mutlaka yasımın da verdiği sorun vardı
Evet öyle düşünmeniz çok normal :) içinizi ferah tuttun Allah bilir en iyisini ne zaman verirse o zaman olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…