Gebeliğe Hazırlık Sperm hareketi yuzde kac olmali?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Buda benim eşimin sperm testi yorumlar mısınız

Eklentiler

• Screenshot_20190718_163657.jpg
    Screenshot_20190718_163657.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 1.996
B Bayansss %25 çok iyi bir sayı, bizde %6ydı, yine de gebelik oldu

Sermec Sermec sizin değerleriniz de çok iyi. Sadece vizkozite hafif artmış diyor. Birliktelikten sonra hemen kalkma, mümkünse gece o şekilde uyu. Doktorumuz bize öyle tavsiye etmişti. Lökosit görünmüş bir de az miktarda, belki bi antibiyotik verilir

B Bayansss %25 çok iyi bir sayı, bizde %6ydı, yine de gebelik oldu

Sermec Sermec sizin değerleriniz de çok iyi. Sadece vizkozite hafif artmış diyor. Birliktelikten sonra hemen kalkma, mümkünse gece o şekilde uyu. Doktorumuz bize öyle tavsiye etmişti. Lökosit görünmüş bir de az miktarda, belki bi antibiyotik verilir
Canım bu degerle ben 4 ay önce hamıle kalmıştım ama maalesef 7 haftalıkken düşük yaptım doktor antibiyotik degıl de kecıboynuzu özü pekmezi vermişti bır de özel bır vitamin ilacı northvital adında bir ılac vermişti

Canım bu degerle ben 4 ay önce hamıle kalmıştım ama maalesef 7 haftalıkken düşük yaptım doktor antibiyotik degıl de kecıboynuzu özü pekmezi vermişti bır de özel bır vitamin ilacı northvital adında bir ılac vermişti
Başın sağolsun canım, Rabbim tekrar hamilelik nasip etsin inşallah..

Değerleriniz çok iyi zaten, destek olsun diye vermiş olabilir tabi. Vitaminlerin faydası var zararı yok. Embriyo kalitesini arttırmak içindir. Benim eşim de promotil m forte kullandı. Bizde morfoloji de 0dı ama..

Keçiboynuzu pekmezi de kullandık bir ara ama özünü kullanmadık

Başın sağolsun canım, Rabbim tekrar hamilelik nasip etsin inşallah..

Değerleriniz çok iyi zaten, destek olsun diye vermiş olabilir tabi. Vitaminlerin faydası var zararı yok. Embriyo kalitesini arttırmak içindir. Benim eşim de promotil m forte kullandı. Bizde morfoloji de 0dı ama..

Keçiboynuzu pekmezi de kullandık bir ara ama özünü kullanmadık
Bız de pekmezi kullandık kecıboynuzu pekmezi özü yazıyor üstünde canım bu morfolojı ne benim eşimde var mı anlıyor musun bu arada sağ ol canım sen hamıle kalabıldın mı

Bız de pekmezi kullandık kecıboynuzu pekmezi özü yazıyor üstünde canım bu morfolojı ne benim eşimde var mı anlıyor musun bu arada sağ ol canım sen hamıle kalabıldın mı
Evet hatta şimdi kızım 8 aylık olacak Allahın izniyle ♥️ sizde morfoloji %74 çok iyi. En az 4 olmalıymış. Bizde 0dı malesef ama doktorumuz normal yollarla da gebe kalabileceğime çok inandırdı bizi, elhamdulillah oldu da.

Evet hatta şimdi kızım 8 aylık olacak Allahın izniyle ♥ sizde morfoloji %74 çok iyi. En az 4 olmalıymış. Bizde 0dı malesef ama doktorumuz normal yollarla da gebe kalabileceğime çok inandırdı bizi, elhamdulillah oldu da.
Anladım canım inşallah tekrardan bır gebelık yasarım ve bebeğim dunyaya gelır inşallah

Eki Görüntüle 2290683
Esimin sonuclari bunlar yorumlarmisiniz?
Canım şöyle bir durum var. Şimdi hareketli sayınız toplam %21 aslında, hareketsiz de 79,bakıldığında az görünebilir ama toplamda 687milyon sperm olduğu için hareketli sayısı 170 milyondan fazla oluyor. Bizde toplamda 100milyon vardı ki onun da %6sı ileri hareketliydi, toplamda 30milyon kadar hareketli sperm vardı.

Yani sizin durum gayet iyi aslında, korkulacak bir şey yok. Morfolojiniz de 46,6 çıkmış. O da çok iyi, en az 4olmalı diyorlar gerçi dediğim gibi bizde 0olmasına rağmen bebeğim oldu elhamdulillah. Darısı başınıza tez zamanda ♥️

Canım şöyle bir durum var. Şimdi hareketli sayınız toplam %21 aslında, hareketsiz de 79,bakıldığında az görünebilir ama toplamda 687milyon sperm olduğu için hareketli sayısı 170 milyondan fazla oluyor. Bizde toplamda 100milyon vardı ki onun da %6sı ileri hareketliydi, toplamda 30milyon kadar hareketli sperm vardı.

Yani sizin durum gayet iyi aslında, korkulacak bir şey yok. Morfolojiniz de 46,6 çıkmış. O da çok iyi, en az 4olmalı diyorlar gerçi dediğim gibi bizde 0olmasına rağmen bebeğim oldu elhamdulillah. Darısı başınıza tez zamanda ♥
Beni cok mutlu ettinizz yaa insallah canim Allah razi olsun bebisin saglikla buyusun insallah

Siz %6 hız 0 morfoloji izle mi bebek sahibi oldunuz? Peki yavaş hareketli ve ml deki sperm sayısı kaçtı acaba?
Ml de sperm 30bin küsürdü. Toplam 100 bin yoktu. %0 morfoloji ve hareketsiz %70ti... Bende de inatçı bir pko var üstelik. Elhamdulillah femara ve çatlatma iğnesi kullandım, eşim de promotil m forte kullandı. Rabbim de nasip etti çok şükür

Bu süreçte doktor da çok önemli. Bizim doktorumuz hep olacak dedi, bize umut aşıladı. Bizim için arkadaşlarından fikir aldı vs... Onun emeklerini de asla unutamam

Ml de sperm 30bin küsürdü. Toplam 100 bin yoktu. %0 morfoloji ve hareketsiz %70ti... Bende de inatçı bir pko var üstelik. Elhamdulillah femara ve çatlatma iğnesi kullandım, eşim de promotil m forte kullandı. Rabbim de nasip etti çok şükür

Bu süreçte doktor da çok önemli. Bizim doktorumuz hep olacak dedi, bize umut aşıladı. Bizim için arkadaşlarından fikir aldı vs... Onun emeklerini de asla unutamam
Bin mi milyon mu? Ne güzel... bizimde ileri hız %6 ml de 58 milyon sperm var toplam 200 milyon küsur ama olmuyor :/

Aynı zamanda sıvılaşma süresi 120 dk viskozite artmış aglütinasyon mevcut bunlarda 7 aydır hiç düzelmedi hep böyle

Bin mi milyon mu? Ne güzel... bizimde ileri hız %6 ml de 58 milyon sperm var toplam 200 milyon küsur ama olmuyor :/
Gece gece yanlış yazmışım canım, milyon tabi, kusuruma bakma.. Sizin sayı fazla olması avantaj. Aglütinasyon için bir şey yapılıyor mu peki? Bunun için ne yapıldığını bilmiyorum. Yıkama/hazırlık sonrası değerleriniz nasıl bir de?

Allahın izniyle çok büyük sorunlar değil bunlar ama, vaktini bekliyordur mucizeniz ♥️

X