Sperm hareket leri

arzyz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
3
0
30
Kızlar inMEN ilacı kullanan var mı eşimin spremleri Ağustos ayında 70 milyondu hızlı ileri hareketi 4 yerinde hareketlilik 11 di Ocak ayında tahlil verdik sprem sayısı düşmüş 65 e diğer değerler yine aynı. Proxeedplus vermişti doktor ama hiç bir işe yaramadı aşılama ve tüp bebeğe yönlendirdi siz ne önerirsiniz

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-17-19-02-00-40_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    Screenshot_2024-01-17-19-02-00-40_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar inMEN ilacı kullanan var mı eşimin spremleri Ağustos ayında 70 milyondu hızlı ileri hareketi 4 yerinde hareketlilik 11 di Ocak ayında tahlil verdik sprem sayısı düşmüş 65 e diğer değerler yine aynı. Proxeedplus vermişti doktor ama hiç bir işe yaramadı aşılama ve tüp bebeğe yönlendirdi siz ne önerirsiniz
Ben bir kullanan bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldık ve eşim kullandı. Ama biz bu ilaci OMEGA 3 ile birlikte kullandı eşim. Bende in women ve Omega 3 kullandım. Düzenli olarak eşimde bende 4 ay kullandık. Ve şuan 12 haftalık hamileyim ☺️ Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Biz faydasını çok gördük. Gittimiz her doktor farklı birşey söylüyordu bizede tüp bebek demişlerdi ama arkadaşım hamile kalınca bizde bu ürünleri kullandık şükür rabbim şimdide kucagımıza almayı nasip etsin🙏🙏🙏

Kyani üçlü seti var eşimin ileri hareket %0 dı tüm spermleri ölüydü 1 buçuk ayda %6 oldu tabi keçi boynuzu kürü de yaptık doktor tavsiye etmişti. Ama benim eşim bu konularda huysuz ve tembel hayatında parol bile kullanmadığı için düzenli kür ve takviye kullanımını yapamadı bıraktı mecbur tüp bebek yaptırdık

İnstigramda Faya organik diye bir eczacı var onun kürlerini kullan doktorların verdiği ilaçlarla uğraşma benim eşimin ileri hızı 3 tü onunla 16 lara kadar yükseldi

X