Hamile kalmak istiyorum yardıma ihtiyacım var

gamzeli-234

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
153
39
27
Mart ayında doğal yolla bebek sahibi olamıcağımızı öğrendik. Eşimde sperm sorunu var. Üroloji doktoru ilaç verdi ve 3 ay sonra yeniden tahlile çağırdı. 3 ay sonra birlikte tekrar muayene olduk ve benim içimde acı bir olay yaşandı amh değerim 2.28den bir anda 1 07ye düşmüştü ve çok fazla bir düşüştü. Eşimde biraz spermler toplanmış aşılama uygun görmüştü doktoru ama benim durumdan Acil tüp bebek denildi bu durum için maddiyatımız olmadığı için başlayamadık Malesef ve tekrar 3 ay sonra birlikte yine kontrole gittik eşimin değerler aynı harekette sıkıntı var benim amh yine çok hızlı düşüp 0.82 olmuş
Doktorlar bilgi vermiyor ben şimdi menapoza mı giriyorum ne olucak bu düşüş doğal yolla gebe kalma ihtimalim sıfırlandı mı benim amh değeri ne demek yardımcı olur musunuz bu arada adetlerim düzenli asla şaşmaz

Mart ayında doğal yolla bebek sahibi olamıcağımızı öğrendik. Eşimde sperm sorunu var. Üroloji doktoru ilaç verdi ve 3 ay sonra yeniden tahlile çağırdı. 3 ay sonra birlikte tekrar muayene olduk ve benim içimde acı bir olay yaşandı amh değerim 2.28den bir anda 1 07ye düşmüştü ve çok fazla bir düşüştü. Eşimde biraz spermler toplanmış aşılama uygun görmüştü doktoru ama benim durumdan Acil tüp bebek denildi bu durum için maddiyatımız olmadığı için başlayamadık Malesef ve tekrar 3 ay sonra birlikte yine kontrole gittik eşimin değerler aynı harekette sıkıntı var benim amh yine çok hızlı düşüp 0.82 olmuş
Doktorlar bilgi vermiyor ben şimdi menapoza mı giriyorum ne olucak bu düşüş doğal yolla gebe kalma ihtimalim sıfırlandı mı benim amh değeri ne demek yardımcı olur musunuz bu arada adetlerim düzenli asla şaşmaz
Amh düşük olunca tup bebek raporu vermiyolarmi acaba vakit kaybetmeseniz rapor cikarttirsaniz oyle baslasaniz tedavinize

Farklı 3 yerde yapıldı. Hiç biri sebep söylemedi olabilir denilip geçildi
burada çok hikaye var o şekilde eminim birileri yazacaktır ama bana ilginç geldi açıkçası. eğer kesin olarak böyle bir durum varsa arkadaşın da dediği gibi mutlaka hızlıca rapor alın

Eğer veriliyor ama bir kısmını karşılıyor devlet şuan kalanını ödemeye yine gücüm yok Malesef
Bu düşüş sebebi neymiş acaba bu kadar hızlı. Peki yumurtalariniz kullandiginiz yumurta buyultme ilaclarina tepki veriyomu buyuyolarmi ? Bence rapor alıp tedavinize baslayin bu sekilde düşmeye devam etmesin en azindan simdilik butceniz el vermiyosa yumurta toplatip dondurtun. En azından yumurtaniz olsun kenarda bu düşüş devam eder diyormu doktorunuz

X