Erkek İnfertilitesi sperm analizinden anlayan arkadaşlar yardım edin lütfen

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

gonce

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
459
196
arkadaşlar yaklaşık 10 aydır korunmuyoruz.eşim sperm tahlili yaptırdı.yorumlarınızı bekliyorum
konsantrasyon:26.700.000 ml
total konsantrasyn:82.770.000/ 3.1 ml
motilite: 1. saat
kruger morfoloji :% 4
hareketlilik a+b+c =52.8
hızlı hareketli :10.9
yavaş hareket :27
yerinde hareketli :27
hareketsiz:47

canım testiniz gayet güzel, 1 mldeki sayı iyi, morfolojiniz de krugere göre %4 çıkmış, normal sayılabilir, harekette ileri hareketiniz az gibi ama bebek için yeter bence :) preseed kullan bence, sonuç alman Allah'ın izniyle yakındır inşAllah..

canım testiniz gayet güzel, 1 mldeki sayı iyi, morfolojiniz de krugere göre %4 çıkmış, normal sayılabilir, harekette ileri hareketiniz az gibi ama bebek için yeter bence :) preseed kullan bence, sonuç alman Allah'ın izniyle yakındır inşAllah..

canım allah razı olsun senden cvp verdiğin için. dr çok açıklayıcı bilgi vermedi. sadece ne çok ii ne çok kötü dedi. ama burda bir sürü topic okuyunca kafam çok karıştı. preseed almayı düşünüyorum aslında.sen preesd kullandın mı cnm?

canım allah razı olsun senden cvp verdiğin için. dr çok açıklayıcı bilgi vermedi. sadece ne çok ii ne çok kötü dedi. ama burda bir sürü topic okuyunca kafam çok karıştı. preseed almayı düşünüyorum aslında.sen preesd kullandın mı cnm?

canım ben kullanmıştım ama bizde işe yaramadı, çünkü bizde spermlerin %90'ı hareketsizdi, önceden %100 hareketsizdi..biz tüp yaptırdık, çok şükür Rabbim ilk denemede nasip etti, senin doğal olur Allah'ın izniyle..değerleriniz çok güzel..biz bu değerleri hiç göremedik malesef, 13 aylık tedavide, ancak hareket %10 oldu oda toplamı :KK43: hemen tüpe geçtik..

cnm allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:allahım bize de nasip etsin :KK49:

saraçoğlunun sitesinden sperm hareketini ve sayısını arttırıcı kür tarifini bul ve uygula canım, keçiboynuzunu 4 dk kaynatıyorsun kaynatmaya dikkat!

saraçoğlunun sitesinden sperm hareketini ve sayısını arttırıcı kür tarifini bul ve uygula canım, keçiboynuzunu 4 dk kaynatıyorsun kaynatmaya dikkat!

sağol cnm cvp verdiğin için. keçiboynuzu kürü uyguluyorum birkaç gündür.inşallah vesile olur. dr herhangi bir ilaç vermedi.pek yorumda yapmadı.

X