Sözüm var ama sevinemiyorum

blackangeld

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2021
11
1
30
Selamün aleyküm arkadaşlar, hafta sonu sözüm var ve ailem görücü usulü değil de sevdiğimle evlendiğim için her şeye laf edip inatlaşarak bizim dediğimizi yapmak zorundalar diyorlar. Allah rızası için dua eder misiniz, sorunsuz güzel geçsin ailem daha anlayışlı olur inşallah diye. Duasını da yardımını da alacak kimsem yok. Allah razı olsun edenlerden. Doğru düzgün sevinemiyorum bile her şeye laf edildiğinden

Daha önce de konu açtım ama dikkat eden olmadı tekrar açtım. Allah rızası için esirgemeyin dualarınızı

Bende yaşadım benzer durumları allah kolaylık versin . neden peki istemiyorlar evleneceğiniz insanı ?
Allah razı olsun, duanızı eksik etmeyin. Sadece yabancı oldukları ve aşırı zengin olmadıkları için. Durumları iyi ellerinden geleni de yapıyorlar ama çevrede daha fazla yapan insanlar olduğundan ailem sen daha iyisine layıksın 10 bilezik takmak varken 5-6 bilezik niye takasın diyorlar
Siz nasılsınız şu an peki?

Konu gerçekten sadece maddi durumları mı
Ailen olduğu için susuyorum.

Olumsuz düşünmeyin keyfini çıkarın.

Benimkide buna benzer bir durum ikna etmeye çalışıyorum diyeyim ama geri adım atmayacağım kararlıyım

Keşke 5-6 bilezik görmeseler sizi... Bilezik mi sizi siz yapıyormuş zamanında kendi annenize ne yapmışlar?

Bu devirde kolaymi 10 tane bilezik alip takmak. Insanlar mecburda degilki, sonucta hediye bu, canlari ne ister nasil isterse onu takarlar.
Benim evlendigimde 20 gr. Bilezik 2bin TL idi, evet o kadar ucuzdu, üstelik almanyada hem annesi hem babasi calisiyordu, evin tek ogluydu ve banada 10 bilezik takildi, ailem onlara bir kez olsun altin konusunda birsey demediler.
Cok ucuza gitmisim cok

Keşke 5-6 bilezik görmeseler sizi... Bilezik mi sizi siz yapıyormuş zamanında kendi annenize ne yapmışlar?
Gerçekten haklısınız da işte kendilerine yapılmadığı için sıkıntı çekmeyin daha çok olsun başkası yapıyor sizinki niye eksik olsun diyorlar inşallah düzelir sözden sonra bakalım

Ne kadar anlayışlılarmış, bizimkilerin bakış açısı çok farklı gramına ayarına kadar zorladılar. Ne diyeyim inşallah düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…