Sözleniyorum

oy oy demek sonunda başardın canım:asigim::1rolleyes:

Valla söz bulamıyorum cok sevindim adına...

Mutsuzlukları vs. sil kafandan:mymeka: silemiyosan gelim yardımakaydirigubbakcemile

bu anın tadını cıkarmaya bak canım:asigim:

nişanlunda tez zamanda döner inş.:asigim:

resimleride şaptırrrrrcokacimcoook

saol cnmcummmmkaydirigubbakcemile resimleri şapturcam merak etme öptm seniŞeniz

inşallah herşey dediğiniz gibi olur kızlr...ve birde asker yolu bekleyeceğim daha...beni çok dinliceksiniz :) biyere kaçmak yok....

bende asker yolu bekliyorum çok zor çooooooooooookkkkkkkk
huysuz oluyorlar çok yaaa
allah devamını getirsin inş.:)

hayırlı olsun cnm.inanmak beraberinde hep güzel şeyler getirir.sadece inan herşey güzel olucak.asker yolu bekliycen bide cok iyi anlıyorum yakında bende yaşıycam aynı sıkıntıyı.ve benimde sıkıntılarım var seninkine benzer.ama ben kavuşunca herşeyin düzeliceğini biliyorum.senağlamabizim kk mız var şükürler olsunki:dance:yalnız değiliz,derdimizi paylaşıp bizim kadar üzülen arkadaşlarımız var burda.iyiki varsınız kızlarrrrrrrrrrrr:enbuyukkk:a.s.

slm zuzucum okurken yazdıklarını birden kendimi düşündüm benimde nişanlım çocukluk aşkım ve oda kasımda askere gitcek. yaklaşık 7senelik bir beraberliğin ardından 2007ağustosta nişanımız oldu bende aşkımı çok seviyorum ama seninde dediğin gibi bazende hiç anlaşamıyoruz ama bizde ailevi problemler ön plana çıkıyor hep.bazen diorum ben nasıl başa çıkacam bu sorunlarla ama inan sevgi ve saygını arada koruduğun sürece aileside vız gelio problemleride.sana şimdiden mutluluklar...sen sadece sakin ol ve sabırlı olmaya çalış. şu an ben öle yapıorum.allah hepimize kolaylık versin.

haklısın cnm benim aşkmda allahın izniyle kasımda gidicek askere...hayırlı teskereler ikimizde şimdiden :)

aminnn cümlemize inşallah.. bazen aşkım dio ki görceksin bak bu kötü günlerimiz geçecek ve bizde ilerde şuanki yaşadıklamızı gülerek yad edecez.sayılı gün çabuk geçer derler bizim içinde öle olmasını diliyorum:)))

canım benim o stresler hiç bir zaman bitmez ama ne zaman evlenipte aynı çatının altında birbaşınıza kalırsanız işte bütün çekincelerini o zaman unutrsun..HAkkında hayırlısı olsun canım...

veeeee sözlendik kızlar sizlerden bi süre ayrı kaldm ayın 16sında sözlendik nasıl oldu nasıl geçti herşey rüya gibiydii ama güzeldi allah utandırmaz inş....

X