Sözleniyorum

zuzu88

Kuş konuşsa uçarmıydı?
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
1.597
1
36
kızlar gülsemmi ağlasammı çok garibim...
6yılı dolduran bi ilişkim var çocukluk aşkım abim sevgilim arkadaşım herşeyim o bnm...
bazende nefretim öfkem bi kaşık suda boğmak istediğim biri...
kızdığım zaman gözüm görmüyo hiçbişeyi...acaba nasıl bu kadar sinirleniyorum sevmiyomuyum ben...
siz eşlerinize bu kadar sinirlenirmisinz? bu doğal bişeymi...
konu nere geldi yaa kaydirigubbakcemile
yahhh kızlar işte ben veletken çıkmaya başladım askmla şimdi kasımda askere gidiyor
ve aileler tanıştı ayın 16sında sözleniyoruz...
ama gülemiyorum çok korkuyorum çok hep olumsuzluklar aklımı karıştırıyor...
rabbim bize yardım eder inş...
aslında ben eski üyeyim ama eski nickimi sildirdim bazı nedenlerden dolayı...
bilenler bilir ezgip ti eski nickim....
öpüyorum kızlar dua edin bana....a.s.a.s.

hatırladım eski nickini şekercim :) hadi bakalım inşallah hayırlı olur biliyomusun bütün olumsuzluklar yüzüğü geçirince gidiyo bizzat yaşadım ayın 12 sindede ben nişanlandım :) inşallah herşey istediğin gibi olur sözlendikten sonra o 6 yıl geride kalıyo yeniden başlıyo sanki ama güzel anlamda şimdi herşeyim diyosunya o zaman herşeyindende öte oluyo çok güzel bi duygu.. hayırlıısıyla yaşarsın inşallah.. şimdiden mutluluklar şekercim :1hug:

cnmm saoll inş dediğin gibi olur...sanada mutluluklar rabbim pişman etmesin inş...hihoyyythihoyyyt

canım üzülme... benim de pazartesi 7 yılını dolduruyo ilişkim ama hala tık yok, bak ne güzel siz bi adım atıyorsunuz. olumsuzlukları düşünme, güzel düşün güzel olsun herşey... hadi hayırlı olsun bakalım sözün

canım hayırlı olsun benim de nişanlımla 5 yıllık bir geçmişim var şu an stres yapıyorsun.Sevdiğinle mutluluklar

ayy cnm bende kararsızlıklar ıcınde sözlenmıstım söz gunm annem ablamlar ağlayınca acaba yanlıs mı yapıyom nasıl bırakırım onları dedım bızde 3yıldr beraberdık ve subatta sözlendık ama bazı nedenlerden dolayı ayrıldık ınsallah senın sonun bana benzemez
ALLAH hayrlısını versın hıc korkma sevdığın ınsanla olmak en guzel mutluluk hayrlı olsun

hayırlı olsun canım
sabrın sonu selamettir derler ya
darısı düğün haberine inş.

söz evliilğe bir adım biliyorsun.ondan korkma iş ciddiye binince 6 yıldır tanıdğın insandaki değişiklikleri ve ailesindeki değişiklikleri daha iyi görmen için bir fırsat bu.ama korkman gereken birşey var tabi eğer çok sık kavga ediyorsanız aranızdaki saygı derecesinin ne kadarını yitirmediniz bunu bir tart.çünkü inan bana evlilik saygı olmadan yürümüyecek kadar zor birşey.Bence bu korkularını onunla oturup sakin bir şekilde konuş evlenmeden önce.birbirnizde sevmediğiniz şeyleri söyleyin.ve sevdiğiniz şeyleri.bazı şeyleri düzeltmeyi deneyin.söz sizin için yeni bir başlangıç olsun.inan bana kimse dörtdörtlük değil.sevginize ve 6 yıllık emeğinize bir şans verin.ama bu zaman zarfında halen eskisi gibiyseniz acele karar verme derim.evli biri olarak sana şunu söylüyebilirim eşime aşığım,1 senedir evliyiz 3 senedir beraberiz birbirimize o kadar saygılı davranmamıza rağmen bizim bile çok kavgalarımız oldu.AŞK olmasaydı biterdi.bizim en büyük avantajımız bu.Aşıkmısın onsuz yapabilirmisin bu soruların cvbı evetse bırak tebessüm yüzünü sarsın.sabah sabah çenem ne çok açıldı yakaydirigubbakcemile3

canım aslında çok mutlu olunması gereken bugünlerde
nedense insanı olumsuz düşünceler delirtir.
her yeni döneme başlarken bu böyledir.
en yakınının bile dedikleri batar sana,stres hat safhadadır.
olacaktır bunlar,ama düzelecektir.mutluluklar.

canim, adim atmaniz çok guzel birsey
simdiden hayirlisi olsun insallah mutlu olursun
onemli bir donem. flort donemine hiç benzemez. insan içine boyle girince, alisveris olunca, resmiyet olunca daha çok iyi anliyor nasil bir insan oldugunu
ayrica sormussun ki bizlerde bazen sinirden patliyormuyuz diye, evet canim merak etme, normal, bazen beni çileden çikartiyor ve onu bi kasik suda bogasim geliyor :-)
buda tuzu biberi
umutlu ol bakiyim, daha nisanini yapicaz allahin izniyle, dugununu hazirlicaz
:-)
sevgiler

Hic oyle kotuluk, olumsuzluk dusunme sakin! oyle dusunursen zaten gelir basina. hep guzellikler dusun, bol bol dua et ki hersey istedigin gibi olsun. Allah tamamini erdirir insallah, bir yastikta kocatir!
Opuldun :KK66:

canım benimm böyle düşünmen çok doğal hepimiz aynı dönemlerden geçtik arkadaşlarında dediği gibi çok farklı yönleriyle tanımaya başlıyosun
ve bir anda sinirlenince aklına neler geliyo acaba yanlışmı yapıyorum diye ama canımcım nasıl sen stres yapıyosan karşındakide aynı dönemlerden geçiyo önemli olan bu süreci en az hasarla atlatmak
inşallah hakkınızda hayırlısı olur güzelim kendini kasma ve bu güzel günlerinin keyfini çıkar bir daha yaşamayacaksın çünkü keşke imkanım olsa da söz günüme nişan günüme tekrar dönsem diyorum:asigim:

:a015: ayyy yazdıklarınızı okuyunca gözyaşlarına boğuldum valla...çok saolun kızlar...mafettiniz beni:roflol: gülimmi ağlıyımmı noluo bana böyle iyice hoş oldum...
allah sonumu hayır etsin...
hepinize güzel dilekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim...a.s.:asigim:

hihoyyythihoyyyt hihoyyyt wallahada hihohayttttttsırnaşık şey içimde bi kıpırtı yerimde duramıyorum...sositososito sositososito sositososito sositososito sositososito

X