Söz Verdik Biz Allah'a Candan Öte Bir Aşkla...! <<

aslım çok güzel çıkmışsın balım zaten çok da güzelsin

annene bayıldım kimden aldığın belli bu tatlılığı canımmm

en kısa sürede tamamına ermesi dileği ile canısım

çok güzel resimler çok içten çok mutlu çıkmışınız maşallah Allah tamamına erdirsin tatlışım

aslım çok güzel çıkmışsın balım zaten çok da güzelsin

annene bayıldım kimden aldığın belli bu tatlılığı canımmm

en kısa sürede tamamına ermesi dileği ile canısım

canım benım cok tsk edıyorum
cok saol guzel sozlerın ıcın
amin canımınıcı

maşallah çok güzelsiniz.mutluluğunuz gerçekten yüzünüze yansımış.çok yakışmışsınız.allah daim etsin.hep mutlu olun inşallah

Allah tamamını erdirsin maşallah nazar değmesin cidden mutlulugun yüzüne yansımış çok güzel olmuşsun :))

CANIM GUZEL DILEKLERIN ICIN COK TSK EDIYORM.EVT COK MUTLUYDM.SUANA KDR HAYATIMN EN GUZEL GUNUYDU DIYEBILRM...SAOLASN CNM :Saruboceq:

tebrikler...
Allah tamamına erdirsin..

TŞK EDıYORUM AMıN ıNŞ.. :Saruboceq:

çok güzel resimler çok içten çok mutlu çıkmışınız maşallah Allah tamamına erdirsin tatlışım

SAĞOLASIN ÇOK TŞKLER AMıN ıNŞALLAH CANIM BENM :Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslııı canım arkadaşımmm ezanlar okunuyo şuan varyaaaa tüylerim diken diken olduuu.. resimlerine babamla birlikte baktıkk çok hoşumuza gitti.. babam diyokiiii onun babasıda ben ablanı verirkenki yüz ifadesine bürünmüş dedi bi iç çektiii :KK43:(
Kuuzuuum bu aradaaa annene hayran kaldım ablan gibi maşallahhh zaten facedede gördüğümde bu annesimi demiştimmm MAŞALLAH SUBANNALAH.. Hasan beyinde keyfi yerindeeee :))) sizin nispetinizi yerimmmm KISKANLAR ÇATLASINNNNN ÇATIR ÇATIRR İNŞALLAHHHHHH..Söylemeden edemicemm inşallah bebeişiniz kayınpederinin göz renginden alırr diyorummmmmmmmmm ('':KK66:
Veeeeeee unutmaaaa yatarken artık uyumadan önce sağ parmakkkk olayınıııııı (anladın sen onuu)
RABBİM MUTLULUĞUNUZU DAİM KILSINNN ARTIK SEN BİR YENİ GELİN OLDUN SAYILIRRRRRRR SÜZÜM SÜZÜM SÜZÜLÜRSÜNNNN ŞİMDİ SENNNN :))) Gerçi sizin gönül nikahınız varrrr bu fasa fiso formalite amaa yinede heyecan veriyor iştee vee gözlerinizden bellli herbişey siz susmuşşş gözleriniz konuşmuşşş :))))
Rabbim darısı ben gibi ve benim gibi bekarların başınaa sıranı saldın dimi bizlere aslı hanımmmm :)) had uğurlu gitt sürüye sürüye git ayağınıki bizlerde peşinden takip edelim seniiiii :)))
SENİ ÇOK SEVİYORUM YÜREĞİ KALBİ GÜZEL ARKADAŞIM.....

maşallah çok güzelsiniz.mutluluğunuz gerçekten yüzünüze yansımış.çok yakışmışsınız.allah daim etsin.hep mutlu olun inşallah

CANIM COK TSK EDIYORUMM...AMİN CANIM COK SAGOL :Saruboceq:

çok tatlısınız
ömür boyu mutluluklar tatlım opuyorumnanaktan

TESEKKR EDERIM TATLIM BNM COK SAGOL opuyorumnanaktan

mutluluklar dilerim
çok güzelsiniz bu güzelliğiniz hep sürsün Allah sizinle olsun
benimde sözüm çok yakında :kedi:
:nazar:a.s.

cnm o kadar mutlu oldum ki anlatamam sana çok yakışmışsınız çok güzelsiniz allah tamamına erdirsin fotoraflara bakarken kalbimin sızladığını hissettim büyük bi heyecanla fotoraflarını bekliodum gerçekten çok duygulandım cnm allah herşeyi gönlüne versin cnm benim

aslımmm tatlım tebrik ederim
allah tamamını erdirsin
resimlere bakarken inan çok mutlu oldum :nazar:
çok seviyorum seniii kaydirigubbakcemile3
aklımdaydın hep inşallah yolundadır herşey dedim
allaha şükür öyle de olmuş
tebrikler tekrar bidenemm :1hug:

canımm öncelilikle mutluluklar resimleri daha önce gördügümden :KK70: merakım gitmişti ama şunu diycem bu erkekler ben oynamam diyorlar ama bizden öncee sahneye çıkıyolar :KK70: pek yakışmışsınızz ee darısı bekarlara olsun artıkk

canım çok güzel görünüyosunuz
allah tamamına erdirsin
mutluluklar...

ÇOK TEŞEKKR EDERM CANIMM BENM AMıN.. opuyorumnanaktan

Aslııı canım arkadaşımmm ezanlar okunuyo şuan varyaaaa tüylerim diken diken olduuu.. resimlerine babamla birlikte baktıkk çok hoşumuza gitti.. babam diyokiiii onun babasıda ben ablanı verirkenki yüz ifadesine bürünmüş dedi bi iç çektiii :KK43:(
Kuuzuuum bu aradaaa annene hayran kaldım ablan gibi maşallahhh zaten facedede gördüğümde bu annesimi demiştimmm MAŞALLAH SUBANNALAH.. Hasan beyinde keyfi yerindeeee :))) sizin nispetinizi yerimmmm KISKANLAR ÇATLASINNNNN ÇATIR ÇATIRR ıNŞALLAHHHHHH..Söylemeden edemicemm inşallah bebeişiniz kayınpederinin göz renginden alırr diyorummmmmmmmmm ('':KK66:
Veeeeeee unutmaaaa yatarken artık uyumadan önce sağ parmakkkk olayınıııııı (anladın sen onuu)
RABBıM MUTLULUĞUNUZU DAıM KILSINNN ARTIK SEN BıR YENı GELıN OLDUN SAYILIRRRRRRR SÜZÜM SÜZÜM SÜZÜLÜRSÜNNNN ŞıMDı SENNNN :))) Gerçi sizin gönül nikahınız varrrr bu fasa fiso formalite amaa yinede heyecan veriyor iştee vee gözlerinizden bellli herbişey siz susmuşşş gözleriniz konuşmuşşş :))))
Rabbim darısı ben gibi ve benim gibi bekarların başınaa sıranı saldın dimi bizlere aslı hanımmmm :)) had uğurlu gitt sürüye sürüye git ayağınıki bizlerde peşinden takip edelim seniiiii :)))
SENı ÇOK SEVıYORUM YÜREĞı KALBı GÜZEL ARKADAŞIM.....

ANAMM KURBAN OLURUMMM....
ANNEM GENÇ HATUNDUR YAVRUM YA yerimseniben
BABACIĞIM ÇOK KÖTÜ OLDU YAA KURBAN OLRM ONAA.. :KK43:
BABANA SAYGILAR HURMETLER CANIM
NISANIM SALONDA OLUCAK NISANIMA BEKLIYORUM BITANEM SENI GEL MUTLAKA :))
SAG EL HIC UNUTURMYM ANLADM BEN ONU BALIMM..
COK SEVIYORUM SENI IYIKI VARSIN!

ORTAK OLMAK HER DERDE HER SEVıNCE...
VE YÜRÜMEK ÖMÜR BOYU BERABERCE EL ELE ...
OLMASN O TA ıÇıNDEN GÜLEN GÖZLERDE YAŞ
BıR GÜN OLUR AYRILSAK BıLE SENıNLE ARKDAŞŞ... opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
maşallah maşallah maşallah :nazar::nazar::nazar:
çok yakışmışsınız canım benim allah mutluluğunuzu daim etsin...
mutlu yüzün hiç solmasın inşallah opuyorumnanaktan

X