Söz Verdik Biz Allah'a Candan Öte Bir Aşkla...! <<

Canım ömür boyu mutluluklar:asigim::asigimozitif enerji yayıyosunuz fotoğrafınızla.Bu arada ailene koca bir MAŞALLAHGencecik bir aile..Hepiniz çok hoşsunuz canım.

Canım ömür boyu mutluluklar:asigim::asigimozitif enerji yayıyosunuz fotoğrafınızla.Bu arada ailene koca bir MAŞALLAHGencecik bir aile..Hepiniz çok hoşsunuz canım.

canım benim çok teşekkür ederim güzel sözlerin için... opuyorumnanaktan

Oh Oh ne güzel canım. iyi benimde yiğenim oldu sonunda onu bekliyoduk benim isteme olayı için bu ay sonu yada şubatta istemeye gelicekler. Nisan gibide nişan olucak şimdiden heyecanlıyımopuyorumnanaktan

Oh Oh ne güzel canım. iyi benimde yiğenim oldu sonunda onu bekliyoduk benim isteme olayı için bu ay sonu yada şubatta istemeye gelicekler. Nisan gibide nişan olucak şimdiden heyecanlıyımopuyorumnanaktan
Gözünüzaydın canım allah analı babalı büyütsün :Saruboceq:
Seninle aynı tarihlerde nişan telaşına giricez
Rabbim o günlere erdirsin inşallah tatlım opuyorumnanaktan

Gözünüzaydın canım allah analı babalı büyütsün :Saruboceq:
Seninle aynı tarihlerde nişan telaşına giricez
Rabbim o günlere erdirsin inşallah tatlım opuyorumnanaktan
Amin güzelim Allahım içimize sindirsin inşallah:Saruboceq:

canım allah tamamına erdirsin inşallah ,sevenler birbirine benzer derler ne kadar benziyorsunuz birbrinize ,çok ta yakışmışsınız ,allah bir ömür mutluluğunuzu daim etsin..

Amin güzelim Allahım içimize sindirsin inşallah:Saruboceq:

AMİN CANIM İNŞALLAH :Saruboceq:

canım allah tamamına erdirsin inşallah ,sevenler birbirine benzer derler ne kadar benziyorsunuz birbrinize ,çok ta yakışmışsınız ,allah bir ömür mutluluğunuzu daim etsin..

CANIM BENIM COK TESEKKUR EDERM EVET BENDE BENZETIORUM BIZI YA kaydirigubbakcemile3 AMİN CANIM COK SAGOL

hadi hayırlısı güzelim, darısı nişana ve düğüne inşallah

AMİN CANIM INSALLAHH ... NİŞANDA 8 MAYISTA :Saruboceq:

maşallah çok güzel olmuşsunuz

allah tamamına erdirsin

nişan düğün fotoğraflarınızıda görürüz hayırlısıyla

darısı başımıza inşallahhhhboshayallersmile

maşallah çok güzel olmuşsunuz

allah tamamına erdirsin

nişan düğün fotoğraflarınızıda görürüz hayırlısıyla

darısı başımıza inşallahhhhboshayallersmile

aminn tşkler canım..

maşallah canım Aallah tamamına erdirsin...çok güzel görünüyorsunuz.

Canim hemsommm cok yakismissiniz birbirinize
Allah tamamina erdirsin insaallah...
Cok ama cok mutlu olun...
Damat da mi bizden? Babasini görünce bizim oranin insanina benzettim dekaydirigubbakcemile3

mutluluğun daim olsun inşallahhhhh çok tatlı çıkmışsın maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mevlam nazarlardan saklasın seni güzelim her daim mutluluğun böyle olsun

mutluluğun daim olsun inşallahhhhh çok tatlı çıkmışsın maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mevlam nazarlardan saklasın seni güzelim her daim mutluluğun böyle olsun

çok teşekkür ederim canımmm.... aminnnnnnnnnnnn çok sağol :Saruboceq:

Canim hemsommm cok yakismissiniz birbirinize
Allah tamamina erdirsin insaallah...
Cok ama cok mutlu olun...
Damat da mi bizden? Babasini görünce bizim oranin insanina benzettim dekaydirigubbakcemile3

canım benim hemşocuğumm çok teşekkürler amin inşallah...damat bizden tabe kız ben yabancı varumuyunn bak bakemm o gözz vamuuu bendee anüümmmm kaydirigubbakcemile3 canım bizim köyden onun soyadıda kayık.yengemin amcasının torunu olur sözlüm...

ben kutlamıştım ama şimdi yine bakarken annenizi gördüm maşalahhhh ne kadar güzel bir bayan kime çektiğiniz belli

nazardan çok korkarım....Allah mutlu etsin canım hayırlı olsun....

bizde inşallah mayısta söz nişan istiyoruz...Allah bizede nasip etsin bu mutlulukları inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…