Söz Verdik Biz Allah'a Candan Öte Bir Aşkla...! <<

ooo elbise varya 10 numara :) çok şık olmuşsunuz maşallah ikinizedeee, çiçeğinde pek güzel :) ama tekrar yazmadan duramayacağım elbise muhteşem :lepi:

ne guzel ne kadar mutlusun cok yakisiyosunz birbirnze :),allahim bu mutlulugunu hic bizamn bozmasin insallah o gulucukler hic eksilmesn senn yuzunden ve tabikide onun yuzundende
Bu arada ben cok duygulandm mutlulugunuzu izlerken gozlerim doldu,allah askimla banada nasip eder ins... :gitme:

Allah mesut etsin inşallah:) çok yakışmışsınız
bnde seni birazcık ebru cündübeyoğluna benzettim :)

Çok yakışmışınız ya aşk gözlerinizden okunuyor maşallahhh
Allah tamamına erdirsinopuyorumnanaktan

ne kadar hoş ve doğal bir bayansın. çok tatlı bir yüzün var. Allah mutlu etsin.

ooo elbise varya 10 numara :) çok şık olmuşsunuz maşallah ikinizedeee, çiçeğinde pek güzel :) ama tekrar yazmadan duramayacağım elbise muhteşem :lepi:

tşkk ederim tatlım çok beyenerek almıştım elbisemi...çiçeğimide kendim beyendim..çok sağol :kedi:

ooyy kıyamam ben sanaa canımsınn... çok teşekkür ederim bsrcp... dılerım en guzel sekılde sanada nasıp olur..allah oyle buyukkı yeterkı gonulden ıste..ben cok ıstedım cok sabrettım sonunda oldu..bu yuzden bu kdr mutluydm..her resmde guluyormm.. rabbım ıns sanada yasatcaktır canım sen gonulden ıste ve dua et yeter...

Allah mesut etsin inşallah:) çok yakışmışsınız
bnde seni birazcık ebru cündübeyoğluna benzettim :)

Çok yakışmışınız ya aşk gözlerinizden okunuyor maşallahhh
Allah tamamına erdirsinopuyorumnanaktan

ne kadar hoş ve doğal bir bayansın. çok tatlı bir yüzün var. Allah mutlu etsin.

Tşk ederim esperanza... benzetme içinde ayrca tşk kaydirigubbakcemile3
Kkarabiber tşkler... amiinnnnn :Saruboceq:
Su.ay çooook teşekkür ederim o senin güzelliğin aminn...

kimse bilemez ne kadar istediimi :) guzel dualarn icin teskkur ederm tatlim.. :1hug:

Kuşumm napıyosun nişan hazırlıkları başladımıopuyorumnanaktan

Kuşumm napıyosun nişan hazırlıkları başladımıopuyorumnanaktan

napim canım iş , güç .. ve tabikii nişan heyecanııı ....
08.05.2010da nişanımız opuyorumnanaktan
davetiye için uygun matbaa yerleri araştırıyoruz
sözlümün bir arkadaşı var oraya bakacağız bu aralar davetiyeyle uğraşıyoruz
4 ay var nişana.bi 2 ay kalada nişanlık bakmaya başlayacağım
bohçadır falandır şimdilik çok telaş yoksa son 2 ay yerimde duramıycam heralde telaştan heyecandan kaydirigubbakcemile3
senin nasıl gidiyo canım herşey yoLundamı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…