Söz Verdik Biz Allah'a Candan Öte Bir Aşkla...! <<

allah tamamına erdirsin birbirine yakışan ender çiflerdensiniz çoook güzel çıkmışsınız maşallahömür boyu mutluluklar dilerima.s.

mutluluklar canım maşallah mutluluğunuz her kareden görülüyor 41 kere maşallahh tez zamanda Allah tamamına erdirsin...

canım masallah dıyorum..allah ayrmaısn...taammına erdrsın
ole guzelsınızkı...sevıncınız yuzunuze yansımıs...
valla annende ablan gıbı bayıldım:))

canımmm aslımm benimmm ne kadar güzelsiniz maşallahhhh
dün hep aklımdaydın valla naptı aslıcım diye düşündüm ama gördüğüm kadarıyla sende heyecan falan kalmamış gayet rahat gözüküyosun resimlerde :lepi: çok da güzel olmuşsun prenses gibi :asigim:
o kadar yakışmışsınız ki enişteyle Allah sizi bir ömür boyu hep mutlu etsin inşallah :Saruboceq:
hep böyle gülün mutlu olun hep yanyana olun :Saruboceq:
inşallah burada nişan düğün fotolarını da görürüz en kısa zamanda :asigim:
her şey gönlünüzce olsun meleğimm benmm opuyorumnanaktan
tekrar çok tebrik ediyorum sizi güzelim :1hug:

çok yakışıyosunuz cnm allah yüzünden gülüşünü eksik etmesin inş

tşk ederim esram aminn... :Saruboceq:

çok hoş çıkmışsınız ablacım ya ALLAH mutluluğunuzu daim etsin inşALLAH

kristaltanem teşekkürler tatlım benim amin canım inşallah :Saruboceq:

allah mesut etsın cnm

sağol canımmm aminn :Saruboceq:

ALLAH mutluluğunuzu bozmasınnn canımmm

amin canım teşekkür ederiz.. :Saruboceq:

çok güzel çıkmışınız resimlerde... ömür boyu mutluluklar... darısı kk'nın bekar kızlarının başına... bu arada söylemeden geçemicem annenle ne kadar benziyorsunuz...

tesekkur ederım canım evet annemle cok benzıyoruz bız..darısı butun ısteyenlere canımm.. :Saruboceq:

arkadaşım evlilikte ailelerde çok önemli 2.3 tane fotodan bile çok hoş aileler olduğunuz belli oluyor sıcacık kareler ALLAH mutluluğunuzu sağlam temeller üzerinde daim etsin inşaallah!...

mavlim ne güzel söylemişsin yüreğinden dökülen kelimelere kurban olurum... çok teşekkür ederim.allahıma binlerce kez şükürler olsunki anlaşabilen karşılıklı 2 ailem var artık..allahım bozmasın kem gözlerden korusun inşallah.. :Saruboceq:

ALLAH tamamına erdirsin.

tşk ederim begonvila yerimseniben

canımmmm güzel yüreklimm teşekkür ederim hayatım...
evet çok heyecan yaptım ama sonradan geçti valla
ne oynadım ama bee oohh... kaydirigubbakcemile3
çok sağol canım darısı başına olsun inşallah

canım masallah dıyorum..allah ayrmaısn...taammına erdrsın
ole guzelsınızkı...sevıncınız yuzunuze yansımıs...
valla annende ablan gıbı bayıldım:))

amiinnn canımmm çoook teşekkür ederimm... opuyorumnanaktan

ne güzel nispet yapıyonuzkaydirigubbakcemile3 cok güsel fotoların Allah tamamına erdirsin

hehehe yaparız biz kaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim amin canım sağol :Saruboceq:

mutluluklar canım maşallah mutluluğunuz her kareden görülüyor 41 kere maşallahh tez zamanda Allah tamamına erdirsin...

teşekkür ederim bitanem amin inşallah canım :Saruboceq:

MUTLULUKLAR.............. :Saruboceq:

teşekkürlerrr opuyorumnanaktan

allah tamamına erdirsin birbirine yakışan ender çiflerdensiniz çoook güzel çıkmışsınız maşallahömür boyu mutluluklar dilerima.s.

ooy çok teşekkürler hayatım yaa ... opuyorumnanaktan

oooy canımsıınn...rabbım en guzelını sanada nasıp etsın canım..cok ıstedık sabrettık ve oldu..cok teskkurler canım opuyorumnanaktan

çok teşekkürler karbeyazımmm... çok sağol.. her anımı her karemi paylaşıcam canım nişan ve düğündede inşallahh :Saruboceq:

Çok sempatik bir çiftsiniz..
Allah tamamını erdirsin,mutluluklar diliyorum.

amin canım çok tşk ederiz.opuyorumnanaktan

çok sevindim ve çok yakışmışınız ışığınız süper pozitif.sevginiz dışarı taşıp yansımış resmen.allah daimi etsin.darısı benle aşkıma.

oooy canımm..cok sagol..darısı basına :Saruboceq:

maşallah allah nazarlardan saklasın muhteşem çıkmışsınız güzelim

tşk ederim güzelim o senın guzel bakan gozlerının guzellıgı..sağolasın opuyorumnanaktan

evet hayatım benım erkek bı ıkızım var kaydirigubbakcemile3 canım bızde akraba olmasak oynayamazdık zaten emın ol..ben sözlümle akrabayım hatrlarsan... darısı nısanımıza ve dugunumuze revındelım benımm.. gelıcen walla nısanımada dugunumede hee affettmem senı kaydirigubbakcemile3

canım benim çok tebrik ederim. Rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla. çok güzel olmuşsun.
annene de maşallah, ablanmış gibi sanki

teşekkürler canım..amiinn inşallah.. :Saruboceq: anneciğim gençtir..güzel yorumun için tşkler okutucam bunları kendisine opuyorumnanaktan

Allah mutlu etsin inş.

teşekkür ederim amin.. :Saruboceq:

hayırlı olsun canım allah bir ömür mutluluk huzur versin maşallah çok güzel olmuşsun + çok yakışmışsınız

amiinnn teşekkür ederim canımmmmmmmmm :Saruboceq:

sü-per-si-niz...
maşallah sizee
valla kelimeler yetersiz kalıo bazen..
Allah tamamnıa erdirsin..

oyy canımmm.... aminn tşk :Saruboceq:

hayırlı olsun canım.Allah tamamına erdirsin.mutluluklaropuyorumnanaktan

aminn tşk canım :Saruboceq:

Allah nazarlardan saklasın, seni beyaz gelinlikler içinde görmeyide nasip etsin bizlere.
bu arada annen ablan gibi duruyo söyleyeyim. çokda güzel yani..
maşallah genç kayınvalide oldu. babanda çok genç.

amin canım inşallah çok tşk ederm annem ve babam ıcın yaptıgn yorum ıcınde opuyorumnanaktan genc kaynana genc kayınpeder kaydirigubbakcemile3

cok yakışmıssınız .
sımdıden bır omur mutluluklar

oyy canımmm.... tşkler :Saruboceq:

cok guzel gorunuyorsunuzzAllah tamamina erdirsinnopuyorumnanaktan
annen ve baban cok genclerr,ayrica annen cok guzel bir kadinn

Ne kadar mutlu görnüyosunuz yaa, rabbim daim etsin inşallahhh..

Birlikte geçen her gününüz bir öncekinden daha güzel, huzurlu olsun dilerim...

Darısı başımızaa opuyorumnanaktan

Ne kadar mutlu görnüyosunuz yaa, rabbim daim etsin inşallahhh..

Birlikte geçen her gününüz bir öncekinden daha güzel, huzurlu olsun dilerim...

Darısı başımızaa opuyorumnanaktan

Güzel yüreğinden dökülen kelimelerin her biri için teşekkürler hayatım
Çok sağol..
Darısı en güzel şekilde başına olsun inşallah :Saruboceq:

canım benim çok tatlı olmuşsunuz MAŞALLAH
allah tamamına erdirsin inşallah
mutluluklar diliyorum :Saruboceq:

canım herşey harika görünüyo heleki yüzünüzdeki tebessümler hiç eksik olmasın annen çok hoş bayanmış kime çektiğin belli oluyo rabbim nazardan korusun

canım herşey harika görünüyo heleki yüzünüzdeki tebessümler hiç eksik olmasın annen çok hoş bayanmış kime çektiğin belli oluyo rabbim nazardan korusun

çok teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
anneciğim ben ve sözlümden daha çok yorum aldı yaa.. kaydirigubbakcemile3
anneciğim bilemiyorum yani duyurulur :jeyyar:

allah mesut etsin canım.allah tamamına erdirsin.insallah dügün resimlerinide izleriz burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…