Sosyal medyadan laf sokma çabası

Nebaktincanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2010
1.088
680
Eski eşim sosyal medyadan sürekli söz paylaşıyor. Yok karakterli eş şöyledir yok iyi evlilik böyledir.

Kızlarla yazistigini öğrendiğimden beri ben bakmıyorum ama ortak bi tanıdık mutlaka getirip gözüne sokuyor .

Kadın olarak benim paylaşmam gerekiyor aslında.

Ne kadar pis bi insanla evlendiysem tum paylasimlarini evden çıkar çıkmaz herkese açtı. Ortak cevremiz var yani onun arkadaşlarından tanıdıklarım var.

Kendine gelen (sozde) hediyeleri paylaşması (Daha davamız bile gorulmedi) her gün
Abuk subuk facebook taki ask doktorlarinin ergen kız sözlerini paylaşması

Şimdiden böyleyse tazminat tutarını görünce iyice saldıracak gibi geliyor

Neden önüne bakmıyor gitsin hayatını yaşasın millete reklam etmeye ne gerek var. Avukatla gorussem en azindan esle ilgili olanlara bunun bi çözümü var mıdır? hiç sanmıyorum
Çok sinirim bozuldu gece gece.

Siniriniz bozulmasın, adam kendi alanında kendi kendine zararsız paylaşımlar yapıyor. Bakmamak, görmezden gelmek en güzel ve en basit çözüm.

Laf direk bana geliyor iste
Okuyan kişinin kafasında ben belirliyorum
Vok çirkin birşey bu. Aslında sınır bozmamak lazım da çocukça gereksiz ve saçma geliyor

sosyal medyaya, size gösterseler bile bakmayın, konusu açıldığında da izin vermeyin. duymayın görmeyin. yıpranırsınız çok. malesef bazı insanların gerçek yüzü ayrılık sürecinde belli oluyor. çirkinleşmeden ayrılırsınız inş.

Boşverin yahu nasıl resti çektiyseniz adam yedirememiş kendine işte. Sizi ve durumunuzu bilen biliyordur, eski eşinizin abuk göndermelerine göre statünüzü belirleyecek insanlar zaten eski eşinizin kafasındadır. Onları da kafaya takmanızı gerektirecek bir durum yok.

Konularıma üstten göz atarsanız bu adamla cirkinlesmemek mümkün değil midem bulaniyo artık

Neden önüne bakmıyor gitsin hayatını yaşasın millete reklam etmeye ne gerek var.
Eee bu durumda sizde önünüze bakmıyorsunuz
Eski eşinizin ergence paylaşımlarını dikkate alarak ve buna sinirlenerek

Bırakın ne hali varsa görsün
Sizi bilen biliyordur

Onun abuk subuk laf sokmalarını kim ciddiye alır siz haklı iseniz

Görmezden gelin demek ki ayrılığınız karşı tarafa ağır gelmiş ki böyle paylaşımlar yapıyor. Takip etmeyi bırakın ne hali varsa görsün.

Gerçekten paylaştıklarının sana laf sokma çabası olduğunu mu sanıyorsun? Erkekler onu sadece barışmak istediği kadın için yaparlar. Bu adamla boşanmışsın veya o asamadasın ve Ben paylaşımlarının seninle ilgili olduğunu hiç sanmıyorum. Bence o paylaşımlar yeni avlar ağa düşsün diye klasik taktikler bunlar...Zaten yazışıyormuş şimdi boşluktan daha bi çoşmak için kendini iyice açmış mesele bu

Tanıdığım boşanmış bir erkek arkadaş aynen dediğin şekillerde paylaşım yapıyordı ve eski eşiyle ilgisi kesinlikle yoktu, ordan birinin dikkatini çeker mi acaba diye kasıyordu sürekli.

bır ergen koca daha
yıne kımın basını yakacak bu adam acaba

aman hıc takma kurtulduguna sukret ne paylasırsa paylassın gosteren olursa da umrumda mı sence banane ? bana nıye gosterıyorsunuz de bakma hıc

Bunu ayrılan herkes yapıyor
İnsan içindekileri karşısındakine net net söyleyecek sonrada sonsuza kadar susacak
Böyle ergen kız gibi millete ne sizin aranızdan
Ben yapmadım mı bende yaptım.birine kızınca eski sevgilime vs ama keşke yapmasaydım .pişman oldum rezil bir durum bence..

Koca adam ergen gibi laf mı sokuyor, tövbeler olsun.
Boşverin siz susan kazanır

Çok gülünesi. bakma bile hiç görme. bunu mu kafana takıyorsun

sizde ne kadar mutlu huzurlu olduğunuzu gösterin ve paylaşın bakmazsınız görmezsiniz profilinide kendi kendine paylaşsın işte zavallı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…