Sosyal Medya Ailenizi Yıkabilir

ElifMermer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2016
3
0
33
Özellikle instagram benzeri platformlarda sürekli paylaşılan fotoğraflar maalesef gerçeği yansıtmıyor. Mesela ben oraya baktığımda herkesin sürekli güzel yerlerde kahvaltılar ve akşam yemekleri yediğini görüyorum. Bu paylaşımları yapanlar da bizim refah seviyemize yakın olan insanlar. Hesap yaptığımda o şekilde bir yaşamla 1 ay geçinemeyeceğimi farkediyorum.
Normal ev kahvaltıları da adeta kral masası şeklinde. Ama gelin görün ki gerçek öyle değil.
Zannedersiniz kimse kötü tavasına iki yumurta kırıp yemiyor. Herkes eşiyle çok mutlu, çocuklar hiç sorun çıkarmıyor.
Şimdi biz bu fotooğraf ve paylaşımları görünce kendi hayatımızdan soğuyoruz. Ama emin olun gerçek öyle değil. O paylaşımları yapan insanlar da maddi sıkıntılar çekiyor. O masalar hazırlamak ta zor ve hatta bir de bulaşıkları var toplaması var.
Çok mutlu aile fotoğraflarının arkasında bizim bildiğiniz geleneksel ailelerimiz var. Lütfen aldanmayın o görüntülere. Emin olun aralarında soluğu boşanmak üzere sulh ceza mahkemelerinde alanlar var.
Kimse kavgasını, dağınık evini ve sıradan kahvaltısını paylaşmaz. Ailenizi sevin...

Oldu öyle yapalım o zaman...

Su instagrami oldum olasi sevemedim.. facebook desen ayri bi olay zaten ipini koparan orada.. tek sosyal hesabim vardir oda twitter..
Facebook ve instagram milletin ne yiyip ne icip nereyi gezdigiyle alakali paylasimlarla dolu en sinir oldugum sey gercekten..!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…