sorun var galiba

Askihafizhafza

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
356
160
nereye ve kime soracağımı bilemedim
kk de bir sorun oluştu konulara veya kendi konuma giremiyorum yenide sayılıyorum anlayamadım .

aradığınız bulunamadı
diyor ve bu uyarı çıkıyor
neden .?

"Önemli uyarı, mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir ! İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır."

bu çıkıyo hep.

Merhaba,
sitede teknik bir sorun var, sorun gideriliyor, bu arada siteye girişlerde veya konularımıza/mesajlarımıza erişimlerde birtakım sıkıntılar yaşıyoruz hepimiz.

Durum geçicidir ve yöneticilerimiz en kısa sürede düzeltilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…