sorular.. sorular.. sorular :)

esrapo

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
618
488
iyi geceler kızlar..
benim prolaktinim yüksek malesef.dostinex kullanıyorum.adet düzensizliğim yok normalde.ama bu ay 3 gün önce çok açık kahverengi lekelenmem oldu.hala ara ara lekelenmem oluyor.yarın aet olmam gerekiyor aslında.
birinci sorum şimdi ben adetmi görüyorum?
ikinci sorum dostinex böyle düzensizlik yaparmı?
üçüncü sorum bunlar geblik belirtisi olbilirmi ?

,Oncelıkle Gecmıs olsun canm Benımde Prolaktınım yuksek oldugu zaman dostinex içtim.
Acayıp tansıyon dusuklkugu ve carpıntı yaptı bende
Ama regl duzenı olarak bı degısıklık yapmadı
muhtemelen adet goruyor olabılırsın

teşekkür ederim cnm..
bu gün aslında adet olmam gerekiyodu ama kesildi olmuyorum şimdi.ümitlenmekte istemiyorum 2 gün daha beklicem bakalım.
senin düştümü peki prolaktinin ?

teşekkür ederim cnm..
bu gün aslında adet olmam gerekiyodu ama kesildi olmuyorum şimdi.ümitlenmekte istemiyorum 2 gün daha beklicem bakalım.
senin düştümü peki prolaktinin ?

Tekrar gıdıp olcum yaptırmadımb u ay eger regl olursam reglmın 3 gunu yaptırmayı dusunuyorum
daha oncekı testlerımde normaldı
en son eylulde 60 tı bakalım sımdı kac cıckacak :)

Tekrar gıdıp olcum yaptırmadımb u ay eger regl olursam reglmın 3 gunu yaptırmayı dusunuyorum
daha oncekı testlerımde normaldı
en son eylulde 60 tı bakalım sımdı kac cıckacak :)

geçmiş olsun cnm..
benim bu günde çok az lekelenmem oldu.
test yapsammı diyorum ama ya negatif çıkarsa az daha beklicem sökülür belki.

geçmiş olsun cnm..
benim bu günde çok az lekelenmem oldu.
test yapsammı diyorum ama ya negatif çıkarsa az daha beklicem sökülür belki.

Adet gunun bugunmu pekı Ona gore test yap :S adet gunun bugunlerdeyse adet oluosun demektır cnm

adet günüm dündü canım.4 gündür gelen akıntı günlük pedin yarısını bile doldurmaz.ilk defa yaşıyorum böyle bişey

adet günüm dündü canım.4 gündür gelen akıntı günlük pedin yarısını bile doldurmaz.ilk defa yaşıyorum böyle bişey

yerlesme kanamasındada oluyo boyle seyler ama bence regl gıbı gorunuyor
varmydı belırtın falan bu ay?

yoktu belirtim.prolaktinde göğüsler sık sık büyüyüp küçüldüğü için onu belirti saymıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…