sony müzik seti,kabiniyle beraber

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
SATILDI.........................

resim030kw0.jpg

resim032un5.jpg

Son düzenleme:
müzik setini almak istiyorum kolonları tekmi çiftmi herhangi bir sorunu varmi calişmayan yeri varmi saglamsa görüşelim yer neresi cargosu ne tutar acaba saygıllar

fotoğrafta teki var sadece ama aslında çift canım hoparlörler
hiçbir sorunu da yok.radyosu da kaset çaları da cd çaları da sorunsuz çalışıyo
inan sadece kabinini 100 liraya almıştık zamanında
ben istanbulda şişlide oturuyorum.kargo hakkında bilgim yok ama istersen sordurabilirim canım

ögrenirsen canım ona göre alayım resimdekileri göndericen degilmi canım
100ytl yi ptt ödemeli göndersek uyarmi canım senin adına

ögrenirsen canım ona göre alayım resimdekileri göndericen degilmi canım
100ytl yi ptt ödemeli göndersek uyarmi canım senin adına

sanırım sen bileciktesin doğru mu?
eğer öyleyse biraz tuzlu olabilir
evet ödemeyi adıma ptt ye gönderebılırsın ya da hesabıma yatırabılırsın

ben bugün kargo fiyatını öğrenmeye çalışayım
sevgiler

evet canın bilecik pazaryeri ilcesindeyin bozüyük yada bilecikten ala bilirim hangisi ucuz olursa ordan alabilirim cargo mafazalı gelicek degilmi yani camı ve teyibe zarar gelmesinde canım kırılacak esya çünkü zarar geldimi kıymeti yok ögrende ona göre alayım oky

canım gidip sordum kargodaki adam kilosuna bakılması gerektiğini filan söyledi
aşağı yukarı 30-50 arası tutarmış ama kargo
ağır çünkü
e kabini de var
bi de nasıl ambalajlanır koca şey bılmıyorum
keşke yakın olsaydık
sanırım bu iş zor olacak:KK43:(

müzik setinin canım kabini parcalara ayrılmıyomu aporlor konan yer sökülmüyomu kolonlar vede teyibi bir paket yaparsın dolabı bir paket yaparsın güzelce canım oldumu bayramsonu ptt ödemeli adına parayı cıkarırım tamam 5 0 ytl cok geçmez degilmi canım hepsine istenee fiyat cargoda 50 civari degilmi canım seti aldım artık bayram sonu görüşürüz barayı anaca ozaman çıkarırım malüm tatil basladi iyi bayramlar aldım artık ufak bi güzelik yaparsın by

yaf canım müzik setini güzelce koli yaptınmı birsey olmaz gelelim dolaba dolap parcalara ayrılmıyomu onuda parçalara ayırıp paket yaparsın artıkını bü işe gönül koyduk olsun canım olmazmı alalım ben kabul ediyom

canım ya inan ben bu riski almak istemıyorum çünkü bilecik çok uzak
doğru düzgün paket yapamazsam müzik setine yazık olur.yolda başına birşey gelebilir
kargonun da tam olarak ne kadar tutacağını da bilemıyorum.kargodaki adam ağırlığına göre dedi ama ağırlığı nedir ne tutar hiç bilemiyorum.50 civarı olur herhalde dedi ama ya daha fazla tutarsa.koca şeyi kargoya götürüp fazla tuttuğunu söylerlerse tekrar eve geri mi getiricem?
herşeye rağmen bu kadar ısrarlıysan ben riski kabul ediyorum dersen sen bilirsin.bayram ertesi hemen gönderirim:sm_confused:

canım ya inan ben bu riski almak istemıyorum çünkü bilecik çok uzak
doğru düzgün paket yapamazsam müzik setine yazık olur.yolda başına birşey gelebilir
kargonun da tam olarak ne kadar tutacağını da bilemıyorum.kargodaki adam ağırlığına göre dedi ama ağırlığı nedir ne tutar hiç bilemiyorum.50 civarı olur herhalde dedi ama ya daha fazla tutarsa.koca şeyi kargoya götürüp fazla tuttuğunu söylerlerse tekrar eve geri mi getiricem?
herşeye rağmen bu kadar ısrarlıysan ben riski kabul ediyorum dersen sen bilirsin.bayram ertesi hemen gönderirim:sm_confused:

canım iyi bayramlar dolap parcalara ayrılmıyomu söküpte ambalaj yapsan birde ptt ninde carcosu varmış onada verebilirsin daha ucuz olur haftaiçi paranı cıkarıcam okya.

X