sonunda....

tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin kaç yıllık evlisin ?balım darısı başıma inşallah ben 10 yıldır bekliyorum bu mucizeyi aşılamamın 12günü bugün allahım bütün herkese nasip etsin :Saruboceq:

Canım benim inşallah tutar. 3 yıllık evliyim 1 düşüğüm var ve 15 ay sonra rabbim tekrar güldürdü yüzümüzü. isteyen herkese nasip olsun hepiniz için dua edicem çünkü beklemek ne biliyorum. hiç kırma umudunu en kısa zaman da güzel haberlerini almak dileğiyle

Tebriklerr hayırlıı olsun.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı naip etsinn.Darısı tüm isteyenlerin başına bizlerede dua et olurmua.s.

Tebriklerr hayırlıı olsun.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı naip etsinn.Darısı tüm isteyenlerin başına bizlerede dua et olurmua.s.

etmem mi hemde söz bugece, uzun uzun. hep zamanı var dedim kendi kendime. bugüneymiş. sizlere de her isteyene nasip olsun.

canım 15 ay boyunca korunmamana rağmen olmamış mıydı? allah hayırlı etsin cnm bende bir kürtaj geçirdim 4aydır olmadıda ondan merak ettim

canım 15 ay boyunca korunmamana rağmen olmamış mıydı? allah hayırlı etsin cnm bende bir kürtaj geçirdim 4aydır olmadıda ondan merak ettim

Evet canım. hiç endişelenme rahat ol. sabır etmeyide öğreniyor insan.sonunda inançlı ol yeterki.hayırlısıyla sana da gelecek bebişin inşallah.

güzel haberlerini duyarız inşallah en yakın zamanda

canım benim çok sevindim valla çok güzel bir duygu tabbim herkeze tattırsın bizede dua et benimde dua ya çok ihtiyacım var kaç haftalıksın canım?

tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza.Dua et bize de...

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

canım benim çok sevindim valla çok güzel bir duygu tabbim herkeze tattırsın bizede dua et benimde dua ya çok ihtiyacım var kaç haftalıksın canım?

etmem mi.hergece isteyn herkes için dua ediyorum edicemde. maneviyat çok önemli canlarım. allahım hayırlısıyla hepinize nasip edecek bak göreceksiniz

güzel heberlerinizi alıp sevinicem bende. 5 hafta bitti 6. haftaya girdim bugün canlarım
süprizzzzz süpriz yapacak hepinize bak dediydi diyeceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…