Sonunda Rezervasyonumuzu Yaptırdık :)))))

miaselinam

<3 03.07.2010 <3
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
3.136
1.634
Nasıl da heyecanlıyım.
Beraber başbaşa geçireceğimiz en heyecanlı en güzel en anlamlı tatil diyebilirim.
Daha çok var ve ben şimdiden hayalini kurmaya başladım.
Voyage otellerin konseptini biliyorum çünkü belek voyageda haftanın bir günü çalışmaktayım :))

Bodrumada gitmeyi istiyorduk açıkçası veeee son kararımızı voyage bodrum 'da kıldık.
İyiki de kılmışız okudugumuz yorumlara göre gerçekten personel ilgisi olsun kalitesi olsun dört dörtlük bir yer. Umarım büyük keyif alırız .
İlk önce arabayla gidelim dedik ama sonra otobüse döndük. Otobüsle gitmeyi hep istiyorduk zaten böyle bir yolculuk yapmayı.

Sizce ne götürmeliyim yanımda giderken???

16,09,2012 Bekle bizi Voyage Bodrum :)))

yüksek koruma faktörlü güneş kremi bronzlaştırıcı olanları tercih edebilirsiniz ve yine için spf olan nemlendirici olsun yanınızda mutlaka ve makyaj malzemeleriniz ,gündüzleri için rahat ince alt ve üstleriniz olsun tatil boyunca giysi sıkıntısı yaşamayın diye bodrumu biliyorum kuru sıcak nem oranı düşük onun için şık ve rahat elbiseleriniz olsun spor ve diğer ayakkabılarınız olabilir aklıma bunlar geldi

Geçen sene 17 eylülde bodrumdaydık.Gündüzleri sıcak olmasına rağmen akşamları serin oluyordu.Hatta 1 gece yağmur bile yağdı.O yüzden yanına ince bir hırka al.

Şimdiden mutluluklar dilerim canım.
İnşallah çok güzel bir balayı geçirirsiniz.

Yanımda ne götürmeliyim demişsin, sana birşey desem inanmazsın
Ben şimdiden balayı için yanımda götüreceğim valizin yarısını hazırladım biliyor musun
Sebebi de şu ev telaşı, kına telaşı, düğün telaşı derken illa birşey unuturum oldu... :26:
İnsanın içi içine sığmıyor doğrusu...

ben şimdilik liste yapıyorum, henüz valiz hazırlamaya geçmedim 1 eylülde balayımız başlayacak

bende suan liste yaptım canım. gerçekten içim içimi sıgmıyor. ama evi yerlestirir yerlestirmez bavulumu hazırlayacagım.
otobüs için gidiş dönüşlere baktık kaç saat sürer yol filan. ben antalyada oturuyorum ve aksamları 12 de var sabah 7:30 da orada olacagz check-in saat 2 de ve o saate kadar bodrumda dolasırız dedik. nişanlıma bavulu otele bırakırız zor olur dedim ne gerek var askerdede bavul tasıdım alısıgım alt tarafı bir çanta demezmi kücük :)))

hemen alacağım seyleri saydım şok geçirdi cocuk. onlar için tabiki kolay. bir gömlek bir kot tamamdır.

Aynen katılıyorum sana, erkekler malesef ki öyle.
Bizim gibi ıncığı cıncığı düşünmezler.
Şampuanından tarağına, makyaj malzemesinden geceliğe ve bir de günlük/gecelik kıyafetlere kadar biz düşünürüz ancak
Detaycıyız vesselam, onlar ancak bir kaç parça kıyafet koyarlar, o da "ne gerek var zaten kaç gün kalıcaz" mantığı ile 2 parça olsa çevirir çevirir giyer

Ben unutabileceklerimi ve atlayabileceklerimi koydum valizime.
Aynı zamanda balayında giyeceğim bir kaç parça çamaşır, gecelik vs. onları şimdiden koydum çeyizle gitmesin bir de onları evin icinde aramayayım dedim
Böyle yani kızlar, sizlere de şimdiden kolay gelsin, zevkli şeyler bunlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…