sonunda öğrendim

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
999
2
bugün dr gittim
bebeğimin cinsiyetini öğrenmek için.....öğrendim tahmin ettiğim gibi oğlum olack:teytey::teytey:rabbim inşallah sağlıkla doğmasını ve hayırlı ömürler nasip eder:nazar::nazar:bütün isteyenlerede verir inş rabbim...yelsan oku msjı senin için yazdım

tebrik ederim canım benimde gönlümden gecen erkek ama daha belli olmasına çok var allah analı babalı büyütsün bebişlerimizi :nazar::nazar::nazar:

Tebriklerrrrrr :teytey: a.s. benimde oğluşum olacak kısmetse :dance: Allah tüm isteyenlere nasip etsin insallah :teytey:

bugün dr gittim
bebeğimin cinsiyetini öğrenmek için.....öğrendim tahmin ettiğim gibi oğlum olack:teytey::teytey:rabbim inşallah sağlıkla doğmasını ve hayırlı ömürler nasip eder:nazar::nazar:bütün isteyenlerede verir inş rabbim...yelsan oku msjı senin için yazdım

YANI MSJ BIZIM ICIN YAZMADIN MI BACIM AMA NEYSE HADI OLE OLSUN ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN INSALLLAHHHHH

tebrikler canım allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah

çok sevindimmmmmmmm hemşerimmmm allah saglıkla kucagına almayı nasip etsinn .. tüm hamişleri aminn.. bu yıl oglan yılımı nee evllencez kız bulamıyacaklar yaşıt

çok sevindimmmmmmmm hemşerimmmm allah saglıkla kucagına almayı nasip etsinn .. tüm hamişleri aminn.. bu yıl oglan yılımı nee evllencek
kız bulamıyacaklar yaşıt

Bencede oğlan yılı.Bizim bebeğin üç ayı doldu dördüncü aydan ikinci gününü aldı.Dün doktordaydık ve bebek erkek göründü.Doktor bir dahaki aya kesin belli olur ama büyük ihtimalle erkek dedi.Benim hamile olmadan önce bile içime erkek çocuğumun olacağı doğuyordu bu yüzden hiç şaşırmadım.Seçme hakkım olsa kız seçerdim ama hep hayırlısı için dua ettim.Şimdi merak ettiğim kime benzeyeceği:) Eşlerden kim çok seviyorsa ona benzer diyorlar doğrumu sizce???

X