sonunda güzel kızıma kavuştum bende

canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün bebeğini
darısı bizim başımıza
inşallah bizde senin gibi kolay bir doğumla sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebeklerimizi
Allah tüm isteyenlere yaşatsın bu güzel duyguyu

cok güzell bi dogum olmus canim .. tebrik ediorum .. allah anali babali büyütsün ..
gecikti ama annesini üzmedi minigin ..
masallah kizimizin boyuda uzunmus .. manken olucak heralde :)) :nazar:

Allahım inşallah seninki kadar kolay ve sıkıntısız bir doğum nasip etsin Allah sağlıklı bir ömür nasip etsin Allah analı babalı büyütsün inşallah

canım ne güzel anlatmışsın ferah ferah... gerçi senin ilk doğumun değildi ondan belki bu kadar rahattın bilemicem... gözün aydın... allah analı babalı büyütsün yavrunu inşallah...

herkese çoook teşekkür ederim kızlar ..inşallah isteyen herkese böyle güzel duyguyu yaşatsın rabbim

tebrikler nurcanöğretmen allah analı babalı büyütsün inşallah,hayırlı uzun ömürler versin yavruna
bende ankaralıyım hangi hastanede doğum yaptın, merak ettim memnun kaldın mı..
canım benim eşim hqacettepe personeli .. o yüzden hacettepede yaptım ..poliklinik drları ilgilendi benle ikiside zaten kontrol etti 9 ay boyunca çok güleryüzlü tatlı dilli insanlardı..Allah razı olsun onlardan.. birazcıkta onların rahat tavırları beni rahatlattı sanırım ...

cok güzell bi dogum olmus canim .. tebrik ediorum .. allah anali babali büyütsün ..
gecikti ama annesini üzmedi minigin ..
masallah kizimizin boyuda uzunmus .. manken olucak heralde :)) :nazar:

anasına çekmiş demek isterdim ama anası pigme :roflol:.. babasına çekmiş teyzesi

tebrikler canım,allah analı babalı büyütsün.sanırım ankaradasın hangi hastanede doğum yaptın merak ettim?

hacettepede yaptım canım .. bu arada odalar iki kişilikti ..ben özel oda tutacaktım hemşirelerden biri yanındakşi taburcu olacak hiç tutma dedi ..senin yanına kimseyi almayız diyince tutmadım .. odalarda tv. buzdolabı var. yani normal devlet hastaneleri gibi değil konforluydu.ee azıcık eşimden dolayıda torpilliydimyerimseniben

canım ne güzel anlatmışsın ferah ferah... gerçi senin ilk doğumun değildi ondan belki bu kadar rahattın bilemicem... gözün aydın... allah analı babalı büyütsün yavrunu inşallah...

evet canım benim 3, doğumum ama sancı çekmediğim için sanırım bu kadar kolay anlattım:))

hayırlı olsun gözünüz aydın.doğumunuzda çok güzel geçmiş bende böyle doğursam 4. bebeği düşünmeye başlardım valla a.s latife yapıyorum Allah olan yavrularınıza hayırlı uzun ömür versin.:nazar:

teşekkür ederim kızlar ...ayy 4 müü kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı.. yok ben almayım elhamdülillah çok şükür .. ..:roflol:

X