sonunda gidiyorummmm

Hand_E

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
87
2
evet kızlar sonunda bende doğuma gidiyorum.az önce doktorumla görüştüm yanından geliyorum.gelir gelmezde sizlerle paylaşmak istedim..iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum ama bir anda normal doğum korkusuyla,sezeryan istiyorum dedim ve doktorumda onayladı.yarın sabah saat 8,30 da hastaneye yatıyorum.kan tahlili yaptırdı.sonuçlarımla birlikte yarın sabah gidicem.gidicem ama acayip korku başladı şuan ellerim titriyo başka ne diyeceğimi bilmiyorum umarım herşey iyi geçer.allah herkese hayırlı doğumlar versin hepinizi öpüyorum hoççakalınsenağlama............

evet kızlar sonunda bende doğuma gidiyorum.az önce doktorumla görüştüm yanından geliyorum.gelir gelmezde sizlerle paylaşmak istedim..iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum ama bir anda normal doğum korkusuyla,sezeryan istiyorum dedim ve doktorumda onayladı.yarın sabah saat 8,30 da hastaneye yatıyorum.kan tahlili yaptırdı.sonuçlarımla birlikte yarın sabah gidicem.gidicem ama acayip korku başladı şuan ellerim titriyo başka ne diyeceğimi bilmiyorum umarım herşey iyi geçer.allah herkese hayırlı doğumlar versin hepinizi öpüyorum hoççakalınsenağlama............

canım hiç korkma.ne güzel bak bebeğine kavuşuyorsun yarına.s.o anı düşün mutlu ol:teytey:umarım herşey yolunda gider.Allah yardımcınız olsun

canim Herşey Yolunda Gider Inşallah Endişelenme Yavrunu Kucağina Alip Koklayacağin Ani Düşün Allah Bi Kolayliğini Verir Inşallahhh

allah sağlıkla bebeğinizi dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah.hiç korkmayın ailemden birsürü kişi sezaryenle doğum yaptı( ben henüz anne değilim)ama hepside tavsiye ediyorlar bilemiyorum birgün hamile olursam sezaryen isterim bende heralde normal doğum daha çok ürkütüyo beni..inşallah sorunsuz bi şekilde geçer bebeğinizi kucağınıza alırsınız yarın bu saatlerde miniğiniz kucağınızda olacak bunu düşünün ve sakinleşin :) sevgiler..

canım ya iyi geçer umarım herşey içini fearh tut umarım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Allah kurtarsın canım..
Dualarımız seninlee..
Sık dişini yawrunu kucagına aldıgın zaman değdiğine kanaat getireceksin :)

canım öncelikle sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına almanı diliyorum. ama sezeryan olmuş biri olarak asla yasakkelime diyorum isteyerek sezeryan olma. (tabi her sezeryan bir olmaz) normal doğumun avantajı daha fazla. yine de sen bilirsin ama ben çooooooooook pişman oldum. sezeryanın çok rahat geçsede hiç acı hissetmesende psikolojik olarak kötü hissedebilirsin. ha illa sezeryan diyorsan epidural ol spinal ol ama bebeğinin doğuşunu gözlerinle gör derim. a.s.

canım inşallah hayırlısıyla kurtulursun bebişini saglıcakla alırsın kucagına :) darısı bizleere artık :)

hadi hayırlısı canımm sakın korkma korkulacak bişi yok iyi haberlerini bekliyoruz allah kurtarsın

arkadasim hayırlısı..
sezeryanmıs normalmis artık bunlari takma kafana
her bunye bir degil normal yapıp ne halde gezenleri gordum ben
hayırlısı demek lazım ve saglıkla bebegine kavusursun inşallah..

cnm allah hayırlısıyla bebeğini kucağını almayı nasip etsin.hayırlı haberlerini bekliyoruz a.s.

rabbim Yar Ve Yardimcin Olsun... Inşallah Yarin Bu Saatlerde Sağ Salim Bebeğine Kavuşmuş Olursun...

allah yardimcin olsun ne guzel sende bebegine kavuscaksin az kaldi
darisi bizlerin basina insallah

canım Allah hayırlısıyla kurtarmayı bebişini sağ salim kucaklamayı nasip etsin inş.. bizi kendinden haberdar et seni de listeye ekledim bu arada..

X