Sonunda boşanicam

Cok saolun yorumunuz icin uzaklastirma almak icin karakola mi gitmek gerekiyo
Bu adamı kışkırtmaz mı? Yani zaten habersiz çocuğu da alıp gideceksiniz üstüne uzaklaştırma aldırmak gerekli mi? Sizi ve konularınızı bilmiyorum, eşiniz vuran kuran şiddet uygulayan biri mi? Çocuğunuz için mantıklı ve soğukkanlı hareket etmenizi öneririm. Evden çıkıp gitmekle bitmiyor, keşke bitse. Sonrasını yönetmek önemli. Umarım her şey gönlünüze göre olur ama sakin hareket edin derim ben.

Şunu bilin ki erkekler çok para harcadığı ve asagilandigi kadınları daha çok seviyorlar.sacini süpürge edenleri kadir kıymet bilenleri değil.
Evet gercekten oyle ama benim esime cok para harcatnak zaten mumkun degildi ben buyum ben boyleyim ben borc sevmem begenmiyosan kapi orda diyen bi adamdi ne bi borcumuz ne bintaksitiz vardi

Vurma kirma huyu yoktur hatta yuzume karsi hic bir kotu sozu lafi olmamistir hepsi whatsaptan mesaj yoluyla yazdiklarinin onda birini yuzume karsi soylesydi velki daha once basanmis olurdum

Vurma kirma huyu yoktur hatta yuzume karsi hic bir kotu sozu lafi olmamistir hepsi whatsaptan mesaj yoluyla yazdiklarinin onda birini yuzume karsi soylesydi velki daha once basanmis olurdum
Nasıl yani? Yüzünüze demiyor mu bunları? Niye mesaj atıyor?
Yani sizin çizdiğiniz tabloya göre takıntılı hatta kafasında kurduğu hastalıklı düşünceler nedeni ile her an fiziksel zarar verebilecek biri olarak düşündüğüm için uzaklaştırma alın dedim.

Esra erolda bi çift vardı o geldi aklıma Adam diyorduki eşim beni kızılötesi güçlerle aldatıyor jahjdjjdjdjsj Adam evde gizlice kameraya falan alıyormuş herşeyi ve foto videolara bakınca gölgelere bakıp kendince resim çizip gölgeden bıyıklı bir adam yaratmış kendi kendine hatta ciddi ciddi esra erolda gölgeden çizdiği resimleri gösterip anlatıyordu çok komikti.Sizin olayıda ona benzettim bunlar hastalıklı kişiler düzelmezler

Hayir hic bir seyi yuzume karsi soylemez bu gune kadar olan butun kavgalarda bu sekildeydi hep mesaj yoluyla

Cok dogru soyluyosunuz bu ilk degil sonda olmayacak bunun farkindayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…