Sonunda Biz de Bebek Bekliyoruz

mysweetlady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
11
1
:ecrin_bebek:
Allah'ım bu ne büyük mutlulukmuş meğer!Yaklaşık iki senedir uğraşıyoruz.Artık tam ümitlerimizi yitiriyorduk ki....Dün öğrendim.İnşallah herkes bu mutluluğu tadar.

Canım tebrikler a.s.
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş.
Darısı bizlere artık :dance:

Hayır kür yapmadım.ılk 9 aydan sonra doktora gittik 1 ay yumurta takibi yaptı sonra tayini çıktı gitti.Tabi tüm tesler pozitifti.Sonra başka bir doktor rahim filmi dedi çektirdim.Tüplerin biri tıkalı dedi.Sonra hiç bir tedavi uygulamadan biraz daha bekleyelim dedik.Tekrar tedaviye başlamaya iyiden iyiye karar vermişken süpriz oldu.

tebrikler canım allah sağlıklı bir şekilde doğmasını nasip etsin canım çok sevindim bir kişinin daha hamile olmasına aahhhhhh darısı başıma opuyorumnanaktan

:ecrin_bebek:
Allah'ım bu ne büyük mutlulukmuş meğer!Yaklaşık iki senedir uğraşıyoruz.Artık tam ümitlerimizi yitiriyorduk ki....Dün öğrendim.İnşallah herkes bu mutluluğu tadar.

EN GÜZEL SÜRPRİZ BU OLMALI hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin harika :dance::dance::dance:

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin....amiiiiinnn...

çok şanslıymışsın cnm yaaa
darısı başımıza inş.
tebrikler bitanem allahım kucağına almayı da nasip etsin inş.

ne güzel bir haber mevlam sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin cnm. inş bir gün bende böyle güzel bir haber alırım.

Arkadaşlar hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.Ayrıca darısı tüm heyecanla bekleyenlerin başına.Çok heyacanlı bir durum.Şimdiden onunla tanışamaya sabırsızlanıyorum.Sevgiler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…