sonunda bende hamileyim ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

nazenin.83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
27
0
Evet uzun bir tedavi sonucu bugün hamile olduğumu öğrendim.Sanki rüyadayım hala inanamıyorum. ALLAHIM isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsın1 aşılama ve 3 mikro..Benim bahsetmek istediğim benim düştüğüm hatalara düşmemeniz evet çok zorlu süreçlerden geçiyoruz ve her transfer sonrası acaba tuttumu adet mi olacam bu ne ağrısı acaba,hiç bir belirtim yok olmadı mı acaba ve daha yüzlerce soru.Kızlar kendinizi dinlemeyin demiycem bu elimizde değil ama belirtiler yada belirsizlikler karşısında olmsuzluğa düşmeyin.

Benim ilk mikromda transferin 4.gününde çok ateşlendim ve sonuç negatifdi.
2.mikromda ise hamilelikle ilgili tüm belirtileri yaşadım.Bulantı, göğüste hassassiyet,idrarda koyulaşma ,kasık ağrılarım.Bu kez kesin hamileyim dedim ve 10.gün HCG ye baktırdm 5.53 çıkmıştı ama doktorum çok düşük dedi ve iki gün sonra tekrarlamı istedi 12.gün değerin sıfır olduğunu gördük.
3.mikromada böylece başlamış olduk, transfer sonrası hemen kendimi dinlemeye başladım ama hiç bir belirtim yoktu.Transferimin 3.gününden 7.gününe kadar ağlama krizlerine girdim ve 7.gün HCGye baktırdım ve mucizem gerçek oldu.evet hamileydim halada inanamıyorum günlerce boşyere ağlamışım hiç bir belirtim yok diye. ama en sonunda bende anladım bu işte stres yapmamak gerekiyomuş kaderimizde varsa o bizi er yada geç bulacak Şunuda unutmayın ben kendimi hiç yakın olmadığım kadar Rabbime yakın hissettim hep dualar ediyordum,ibadetlerimi düzenli yapmaya başladım Allahım bizi yolundan ayırmasn bu zorlu sınavdan alnımızın akıyla çıkmayı nasip etsin sizler için hep dua edeceğim .samimiyetle ve ihlas ile edllen dualar İNŞALLAH kabul edilirmiş.

ALLAH HEPİMİZİN YARDICISI OLSUN

Allah tamamına erdirsin...OL deyince herşeyi olduran allahım hepimizin yüzünü güldürsün inşaallah...Çok sevindim arkadaşım...Sağlıkla, hayırla gelsinler bebişlerin inşaallah.

hayırlı olsun gözünüz aydın umarım iyi bir hamilelik geçirirsiniz sağlıklı sıhatli çocuğunuzu kucağınıza almak nasip olsun

nazenin cim hayırlı ve uğurlu olsun hamileleğin canım,bende senin gibi 1 aşılama ve 3 mikro denedim hepsi negatif ,şimdi 4. ve son microya hazırlanıyorum canım,bana umut oldun,buda olmazsa diye çok korkuyorum ,benim içinde dua et canım teşekkürler,K.İ.B...

canım hayırlı sağlıklı olsun inşallah.. Ben de perşembe test yaptırıcam aynen dediğin gibi herşey ama insanın elinde değil bazı şeyler... Alllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı diğer isteyen herkese inşallah..

duygularını o kadar içten anlatmışsın ki hayırlı olsun canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..ne olur bizler için dua et senin ulaştığın o mucizeye en kısa zamanda bizlerde ulaşırız inşallah

nazenin cim hayırlı ve uğurlu olsun hamileleğin canım,bende senin gibi 1 aşılama ve 3 mikro denedim hepsi negatif ,şimdi 4. ve son microya hazırlanıyorum canım,bana umut oldun,buda olmazsa diye çok korkuyorum ,benim içinde dua et canım teşekkürler,K.İ.B...

umudunu yitirme sakın....bende 1 miyom ameliyetı eşim 1 varikosel.2 mikro..dan sonra 3 .mikro için adetimi beklerken adet olamadım ve hamileyim..mucizeler oluyor.....
en yakın arkadaşım 5 tüp bebek denemesinde hamile kaldı...ama tabi çok zor umutlar hayaller yıkılıyo..ama hepsi unutuluyo.

Canım seni ve eşini tebrik ediyorum. :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. a.s.

Allah kucağına aldığın günüde nasip etsin inşallah.Kurban olduğum Allahım herkese bu duyguyu
tattırsın gerçekten inanılmaz bir duygu. hayırlı olsun canım

gözün aydın allah kucağına almak nasip eylesin
allahım inşallah bizde Bugun Bu duyguyu tadarız ...

Evet uzun bir tedavi sonucu bugün hamile olduğumu öğrendim.Sanki rüyadayım hala inanamıyorum. ALLAHIM isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsın1 aşılama ve 3 mikro..Benim bahsetmek istediğim benim düştüğüm hatalara düşmemeniz evet çok zorlu süreçlerden geçiyoruz ve her transfer sonrası acaba tuttumu adet mi olacam bu ne ağrısı acaba,hiç bir belirtim yok olmadı mı acaba ve daha yüzlerce soru.Kızlar kendinizi dinlemeyin demiycem bu elimizde değil ama belirtiler yada belirsizlikler karşısında olmsuzluğa düşmeyin.

2.mikromda ise hamilelikle ilgili tüm belirtileri yaşadım.Bulantı, göğüste hassassiyet,idrarda koyulaşma ,kasık ağrılarım.Bu kez kesin hamileyim dedim ve 10.gün HCG ye baktırdm 5.53 çıkmıştı ama doktorum çok düşük dedi ve iki gün sonra tekrarlamı istedi 12.gün değerin sıfır olduğunu gördük.
3.mikromada böylece başlamış olduk, transfer sonrası hemen kendimi dinlemeye başladım ama hiç bir belirtim yoktu.Transferimin 3.gününden 7.gününe kadar ağlama krizlerine girdim ve 7.gün HCGye baktırdım ve mucizem gerçek oldu.evet hamileydim halada inanamıyorum günlerce boşyere ağlamışım hiç bir belirtim yok diye. ama en sonunda bende anladım bu işte stres yapmamak gerekiyomuş kaderimizde varsa o bizi er yada geç bulacak Şunuda unutmayın ben kendimi hiç yakın olmadığım kadar Rabbime yakın hissettim hep dualar ediyordum,ibadetlerimi düzenli yapmaya başladım Allahım bizi yolundan ayırmasn bu zorlu sınavdan alnımızın akıyla çıkmayı nasip etsin sizler için hep dua edeceğim .samimiyetle ve ihlas ile edllen dualar İNŞALLAH kabul edilirmiş.

Yazdıkların hepimizin geçtiği yollar canım çok şükür vaktimiz dolana allah bu sevinci yaşatıyor. Hayırlısı olsun sağlıkla bebeğini kucağına almayı allah kısmet etsin.

canım hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsinnnnnn:nazar::nazar::nazar:

X