sonunda başardık hamileyim

gxuxngxuxnexsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2008
57
0
adetim 5 gün geçti dün kan testi yaptırdım bugün telefonla öğrendim çok şaşkın ve mutluyum doktorum bu sefer başardık dedi allah isteyen herkese nasip etsin.........

Tebrik ederim canım yaa Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizde başarırız inşallah çalışmalara devam :))))

tebrikler allahım sağlıklı bir gebelik geçirmeyi ve kucağına almayı nasip etsin canım ne kadardır istiyordun tedavi mi görüyordun?neler yapmıştın?çok mutlu oldum,darısı bana ve isteyen herkese...

canım tebrik ederim,allah sağ salim kucağına almayı nasib etsin.darısı benim gibi tüm isteyenlerin başına inşallahhh.

teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı çok sağolun isteyen ve uğraşan herkese allah nasip etsin gerçekten zor bi süreçti hamile kalmak tekrar teşekkür ederim hepinize.....:içelim:kaydirigubbakcemile5

tebrikler allahım sağlıklı bir gebelik geçirmeyi ve kucağına almayı nasip etsin canım ne kadardır istiyordun tedavi mi görüyordun?neler yapmıştın?çok mutlu oldum,darısı bana ve isteyen herkese...

teşekkür ederim ben 1 yıl önce düşük yaptım ve 1 yıldır uğraşıyoduk artık tedeviye başlamıştık.Bu ay klomen kullandım ve yumurta takibi yapıldı gerçi yumurtam çok gelişmemişti pek umudumuz yoktu ama allah işte hiç ummadığın anda gönderiyo darısı sana en kısa zamanda inşl....:teytey::teytey:

tebrik ederim canım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn...

Tebriklera.s.
Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsin

tebrik ederim canım saglıklı sıhhatlı bır hamılelık donemı gecırmenı ve hayırlı bır evlat dunyaya getırmenı dılerım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…