Sonuç değerlendirmesi 🤔

İstenmişti şimdi başka merkeze başladığım için dedim tekrardan istenildi diye
Hmm anladım ben daha ignelere başlamadım ama klomen kullanmaya başladım 5 gün kullanıp tekrar kontrol dedi doktorum sonra iğne ama hangi aşamada kan testi hormon testi yapıluor onu anlamadım Eşimden teste de istemedi kafamda deli sorular🤧

Yine dayanamadım konu açtım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Tam kn temiz
Glukoz 99.9 mg/dl
Hbsag 0.6 IU/ml
Anti hıv 0.346 s/co
Anti hcv 0.04 s/co
Tokluk kan şekeri 94.6 mg/dL
Antimüllerien hormon 1.13 ng/mL
İnsülin 8.63 mU/L
Serbest t4 8.22 ng/L
Anti hbs 3.65 IU/L
Anti rubella lgG 129 IU/ml
Lhlüteinleştiren hormon 3.74 mlU/ml
Fsh 5.54 mlU/ml
Tsh 2.78 mlU/L
Progesteron 0.188 ng/ml
Prolaktin 12.1 ng/ml
Estradiol 41pg/ml

Bunler benim tüp bebek için çıkan sonuçlarım nasıl olduğuna bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim yaşım 27 5 aşılama 2 negatif tüp bebek denemem oldu hiç gebe kalmadım.... Rahim filmim ve genetik test sonucum da mevcut eşimin genetik henüz çıkmadı

Eşimden istenen test ve sperm sonucu

Fsh 4.22 mlU/mL
Total testosteron 4.89 ng/mL
HBSAGKemokuminesans veya benzeri 0.447 coı
ANTI HCVKemiluminesans veya benzeri 0.433coı
Merhaba bir şey sormak istiyorum, biz de genetik test verdik sonuçlar kaç ay veya günde çıktı acaba? Biz şehir hastanesinde verdik merakla bekliyoruz bir buçuk ay olacak birkaç güne.🥺

Merhaba bir şey sormak istiyorum, biz de genetik test verdik sonuçlar kaç ay veya günde çıktı acaba? Biz şehir hastanesinde verdik merakla bekliyoruz bir buçuk ay olacak birkaç güne.🥺
Tabii ki 🤗 devlet 1 2 ay sürüyormuş sanırım ben özelde 3500 e hem eşim hem ben yaptırdım 3 haftada çıkmıştı

Yine dayanamadım konu açtım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Tam kn temiz
Glukoz 99.9 mg/dl
Hbsag 0.6 IU/ml
Anti hıv 0.346 s/co
Anti hcv 0.04 s/co
Tokluk kan şekeri 94.6 mg/dL
Antimüllerien hormon 1.13 ng/mL
İnsülin 8.63 mU/L
Serbest t4 8.22 ng/L
Anti hbs 3.65 IU/L
Anti rubella lgG 129 IU/ml
Lhlüteinleştiren hormon 3.74 mlU/ml
Fsh 5.54 mlU/ml
Tsh 2.78 mlU/L
Progesteron 0.188 ng/ml
Prolaktin 12.1 ng/ml
Estradiol 41pg/ml

Bunler benim tüp bebek için çıkan sonuçlarım nasıl olduğuna bakıp yorum yaparsanız çok sevinirim yaşım 27 5 aşılama 2 negatif tüp bebek denemem oldu hiç gebe kalmadım.... Rahim filmim ve genetik test sonucum da mevcut eşimin genetik henüz çıkmadı

Eşimden istenen test ve sperm sonucu

Fsh 4.22 mlU/mL
Total testosteron 4.89 ng/mL
HBSAGKemokuminesans veya benzeri 0.447 coı
ANTI HCVKemiluminesans veya benzeri 0.433coı
Merhaba bir şey sormak istiyorum, biz de genetik test verdik sonuçlar kaç ay veya günde çıktı acaba? Biz şehir hastanesinde verdik merakla bekliyoruz bir buçuk ay olacak birkaç.🥺
Tabii ki 🤗 devlet 1 2 ay sürüyormuş sanırım ben özelde 3500 e hem eşim hem ben yaptırdım 3 haftada çıkmıştı
Çok teşekkür ederim bilgi için, evet bize de 1 buçuk ay kadar sürer dediler yaparken🙃☺️ ben de sabırsızlanıyorum 4 düşük var o sebeple yaptirdik, Allah yardımcımız olsun 🙏 inşallah en kısa zamanda kolaylıkla bebeklerimize kavusalim🌼

Merhaba bir şey sormak istiyorum, biz de genetik test verdik sonuçlar kaç ay veya günde çıktı acaba? Biz şehir hastanesinde verdik merakla bekliyoruz bir buçuk ay olacak birkaç.🥺

Çok teşekkür ederim bilgi için, evet bize de 1 buçuk ay kadar sürer dediler yaparken🙃☺️ ben de sabırsızlanıyorum 4 düşük var o sebeple yaptirdik, Allah yardımcımız olsun 🙏 inşallah en kısa zamanda kolaylıkla bebeklerimize kavusalim🌼
Amin canım inşallah ben hiç gebe kalmadım 3 aşılama 2 tüp bebek denedim develette olmadı özele geçtim oradaki doktor istedi bizden araştırdık özelde de tanıdık vardı devreye onu soktuk açıkçası bizimki ondan da böyle erken çıktı sonucumuz

Amin canım inşallah ben hiç gebe kalmadım 3 aşılama 2 tüp bebek denedim develette olmadı özele geçtim oradaki doktor istedi bizden araştırdık özelde de tanıdık vardı devreye onu soktuk açıkçası bizimki ondan da böyle erken çıktı sonucumuz
İnşallah en kısa zamanda gebe kalırsın ve bebeğine kavuşursun canım. İnşallah bir sorun varsa da bulunur ve çözülür 🙏 hem internette hem de sosyal hayatta tüp bebek denerken vazgeçip doğal yolla hamile kalanları çok duydum hiç belli olmaz inşallah rabbim nasip eder sağlıklı bir bebiş size de bize de🙏😇

İnşallah en kısa zamanda gebe kalırsın ve bebeğine kavuşursun canım. İnşallah bir sorun varsa da bulunur ve çözülür 🙏 hem internette hem de sosyal hayatta tüp bebek denerken vazgeçip doğal yolla hamile kalanları çok duydum hiç belli olmaz inşallah rabbim nasip eder sağlıklı bir bebiş size de bize de🙏😇
Yok ben tedavime devam ediyorm zaten hsg de rahim t şeklinde ve yapışıklık çıktı geçen hafta operasyon geçirdim 1 ay bekleme sürecindeyim sonrası hayırlısı bakalım Rabbim herkese nasip etsin en kısa zamanda

X