Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri sonuç aldıım :))

sema383

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2011
26
0
kızlar merak edenler için 18 yaşndayım 1.61 boyum 45 kiloyum.bnm de göğüslerm çok küçük 75 sutyen içini doldurmuyo.bende ameliyat düşünüodum son çare bi bu siteye bktm ve umutsuz bi şekilde bişeyler araştırdım ama herkes farklı bi çözüm önermş.hayıt dikkatimi çekti bundan sonuç alan sayısı oldukça fazlaydı.ayrıca aktarlarda yalnızca 2 liraya satılıyo.tarfini aldm her gün sabah akşam 1 yemek kaşığından az hayıt tohumunu kaynatıp içine şeker koymadan içtim tadı çok ii değil ama şeker i.çindeki etkileri öldürüyomuş.1 hafta oluyo ama 1 gün unttm hatta bazı günler sdc 1 kere içtm.ve dün mrk etdm ölçtüm başladığımda 75 santim di göğüs ucundan ölçnce ama şmdi 79 :)) o kdr mtlu oldm ki yaşıtlarmın gayet normal htta büyük ama bn böle saçma şeylere takıp onlarla uğraşıodum.kızlar sakın aman evlennce yada çocuğum olnca büyür fln demeyn.o yşta olup hala bu sitelerde çözüm arayan bi sürü insan var bişeyler yapın muhakkak.inanın bu kesn çözm karşlğnı alıosunuz ayrıca

adet düzensizliği,göğüs,büyütme,sivilce,dudak dolgunluğu,vücut dengesi... bi sürü etkisi varmş.bnde ztn dierleri norml o yüzden pek farkedemdm.her ölçtüğümde değişim olrsa yazıcam buraya. mutlaka deneyin derim. öptttmm :KK16::KK64: :))

hayıt bende içmek istiyorum ama saç döküyor diyorlar .. etkisi kalıcı değilse boşuna saçlarımdan olmayayım :KK36:

kalıcı olduğundan bahsediolar canım.bnde daha yeniym ya tam olrk blmyrm.ama yoo saç dökmüo.

rica ederm canım bn kesn dene derim :KK66::KK64:

Telkin bitince ben de deneyeceğim çok merak ettim.Herşeye çok takan bir insan olduğum için evde annem cinnet geçiriyor sayemde:) Bir yandan da bunu yaparsam canımı okur diye düşünüyorum:) (O herşeyimin normal olduğunu düşünüyor da...)

Deneyip sonuç alanlar yazarsa çok sevinirim:)

bende şuan telkini dinliyorum ki işe yarayacağınada inanıyorum .. ama hayıtta aklımda kaldı ..:):)
onu da denemek istiyorum zaten ben cok fazla şey denemedim ilk telkini deniyorum işte ve şimdi de hayıt kafama yattı ..
belki denerim..
bende 18 yasındayım arkadasta işe yaramıssa benddede yarar diye düşünüyorum ..:):)
gerci bu telkin baya işe yarıyormus yani bnde farkındayım yaradığınınn. acaba denemesem mi hiç karıstrmasam fln.. :44:
bilemedim şimdi ..:44:

yazmyaı untmuşum telkini bnde dinliorum cnm :)) ztn o müzik o kdr hoşuma gtdi ki bi dinlemeye başlıorum kaptırıp 6 7 kere fln dnliorm.hoş bi parça :KK70:

yazmyaı untmuşum telkini bnde dinliorum cnm :)) ztn o müzik o kdr hoşuma gtdi ki bi dinlemeye başlıorum kaptırıp 6 7 kere fln dnliorm.hoş bi parça :d

cnm 6 7 saat dınlemek gerek gunde telkını 6 7kez mı dınlıyosun :44:

başka birisi de adaçayı ve kirazla istediği göğüslere ulaşmış.Bende birkaç gündr bunu uyguluyorum henüz bi değişiklik yok.fakat kendisi 1 bardak bile içse hemen göğüslerinde farklılık oluştuğunu sölemişti.bnde öle olmadı nedense :KK43: Burada da hayıttan bahsediliyo.İyice karıştı kafam. Sanırım bu kişiden kişiye değişen birşey.belli ki herkesin işine yarayacak birşey var.ve bunu da tek tek deneyerek bulucaz sanırım :44:

başka birisi de adaçayı ve kirazla istediği göğüslere ulaşmış.Bende birkaç gündr bunu uyguluyorum henüz bi değişiklik yok.fakat kendisi 1 bardak bile içse hemen göğüslerinde farklılık oluştuğunu sölemişti.bnde öle olmadı nedense :KK43: Burada da hayıttan bahsediliyo.İyice karıştı kafam. Sanırım bu kişiden kişiye değişen birşey.belli ki herkesin işine yarayacak birşey var.ve bunu da tek tek deneyerek bulucaz sanırım :44:

Merhaba..Ben bir şeyi anlamadım,kiraz sapınımı kaynatıp içmiş?
Hem de hemen 1 bardakta nasıl görmüş etkisini,süpermiş..

kızlar bu telkin müzik falan nedir? Ben hiç bilmiyorum.Benim göğüs genetik büyük 85 beden ama amca kızı yanımda ve onun baya ufak.Bu telkin müzik falan hiç duymamış o da?:KK53:

Merhaba..Ben bir şeyi anlamadım,kiraz sapınımı kaynatıp içmiş?
Hem de hemen 1 bardakta nasıl görmüş etkisini,süpermiş..

Hayır kirazı normal şekilde yemiş.Bilmiyorum ki adaçayının bir bardakta bile etkisini görmüş hemen :KK14:

kızlar bu telkin müzik falan nedir? Ben hiç bilmiyorum.Benim göğüs genetik büyük 85 beden ama amca kızı yanımda ve onun baya ufak.Bu telkin müzik falan hiç duymamış o da?:KK53:

Bu telkini 21 gün boyunca ara vermeden hergün 6-7 saat dinlersen göğüslerinde büyüme oluyomuş.beyin uyarı veriyomuş büyümeleri için falan.öle yani :nazar: bende denemedim henüz.müziği indirdikten sonra başlıcm inşallah :KK66:

evet cnm malesef ama bunu kullanıp etkisini gören çok kişi var ve etkiside çk fzla

Kızlar ben bu hayıtı ilk defa duyuyorum ne olduğunu bilmiyorum açıkcası :KK17: internette baktım hayıt çayı diyo. bunu alıp direk içsem olurmu normal sallama çay şeklinde? bide nerde satılır bu çay aktarda varmıdır??

müziği indirdim :) umarm işe yarar:KK5: Bu arada bu kalıcı bi çözüm mü?
bu bolum yerıne baslıga yaz ıstersen cnm sende katıl sımdılık oyle gecıcı bısey gıbı degıl cunku yaglanıyo gogus hatları cızgılerı cıkıyo ortaya cok farklı dıger tum yontemlerden anlıcan cnm buyume surecı ınsallah sende guzel sonuc alırsın:KK34:

X